
De bewegingen die u met de TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt maakt lijken veel op schaatsen, skiën of dansen, De bewegingen zijn makkelijk te leren, want het is net als dansen: hoe meer u zich laat gaan, hoe leuker het is!
De Crossover laat uw armen een convergerende beweging maken en uw benen strekken, draaien en buigen, waardoor meer spieren tegelijkertijd werken.
Afvallen, uw evenwicht verbeteren, rugpijn voorkomen of trainen voor een sport: als dit één van uw doelen is, is Crossover de crosstrainer voor u.
De Excite+ biedt een volledig verbonden cardio-ervaring, het visionweb console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken.
Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat.
Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€9.400,-
€2.995,-uw voordeel €6.405,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt
Visioweb console
Het LCD-touchscreen console beschikt over persoonlijke gebruikersaccounten die alle belangrijke gegevens van de gebruiker bij houdt zoals: aangepast trainingsprogramma / uitdagingen, favoriete tv-kanalen, WEB-bladwijzers, lokaal weer, synchronisatie van gebruikersinhoud.
Ook biedt het visoioweb console een scala aan entertainmentopties zoals: analoge tv (PAL, NTSC), digitale tv, analoge en digitale radio, webbrowser, games (via Technogym App Store), audiostekker, USB-multimediapoort, iPod-dockingstation (alleen voor oude iphones) , Android-audiocontent beschikbaar via USB (kabel niet voorzien)
Het display heeft ook veel opbergplek voor een bidon, sleutels, Ipod of andere accesoires.
Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De TechnoGym crosstrainer Synchro Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt bootst de beweging na die het lichaam tijdens het lopen of hardlopen maakt. De natuurlijke elliptische beweging zorgt voor een uiterst effectieve cardiotraining. De Excite+ biedt een volledig verbonden cardio-ervaring, het visionweb console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken. Dankzij verschillende kleuren en een stijlvolle uitstralling is de TechnoGym Synchro excite+ 700 een ware aanwinst voor elk interieur. Deze gebruikte crosstrainer is in zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€11.750,-
€3.995,-uw voordeel €7.755,- (incl. BTW)
De bewegingen die u met de TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700i zwart gebruikt maakt lijken veel op schaatsen, skiën of dansen, De bewegingen zijn makkelijk te leren, want het is net als dansen: hoe meer u zich laat gaan, hoe leuker het is! De Crossover laat uw armen een convergerende beweging maken en uw benen strekken, draaien en buigen, waardoor meer spieren tegelijkertijd werken. Afvallen, uw evenwicht verbeteren, rugpijn voorkomen of trainen voor een sport: als dit één van uw doelen is, is Crossover de crosstrainer voor u. Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€7.550,-
€2.495,-uw voordeel €5.055,- (incl. BTW)
De bewegingen die u met de TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700i zilver gebruikt maakt lijken veel op schaatsen, skiën of dansen, De bewegingen zijn makkelijk te leren, want het is net als dansen: hoe meer u zich laat gaan, hoe leuker het is! De Crossover laat uw armen een convergerende beweging maken en uw benen strekken, draaien en buigen, waardoor meer spieren tegelijkertijd werken. Afvallen, uw evenwicht verbeteren, rugpijn voorkomen of trainen voor een sport: als dit één van uw doelen is, is Crossover de crosstrainer voor u. Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€7.550,-
€2.495,-uw voordeel €5.055,- (incl. BTW)
De TechnoGym crosstrainer Excite+ Synchro 700 Unity zilver gebruikt bootst de beweging na die het lichaam tijdens het lopen of hardlopen maakt. Tijdens het trainen met de Synchro verlaten de voeten nooit de pedalen, dit zorgt voor een natuurlijke beweging. Bij intensief gebruik absorbeert de Synchro alle schokken waardoor de gewrichten goed beschermt worden. Het vliegwiel van de Synchro is aan de achterkant geplaatst waardoor hij extreem soepel en stil loopt. Het Unity console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken. Deze gebruikte crosstrainer is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€12.500,-
€4.995,-uw voordeel €7.505,- (incl. BTW)
De Life Fitness crosstrainer 95X Engage gebruikt is waar stijl en inhoud samenkomen. Een geavanceerd ontwerp voorziet gebruikers van een volledige reeks functies om hen gemotiveerd te houden. Met een innovatief ontwerp en de revolutionaire Quiet Drive-technologie, combineert de 95X Inspire crosstrainer vorm met functie om uw gebruikers prestaties te laten leveren in een nieuw aantrekkelijk ontwerp. Ontworpen om een totale lichaamstraining te bieden met behulp een natuurlijke vloeiende beweging, voegt de 95X Engage crosstrainer comfort toe en levert het een uitzonderlijke trainingservaring. Uitgerust met het Engage console waarop tv gekeken kan worden en met een ipod(alleen de ouder versies) usb en koptelefoon aansluiting, daarnaast beschikt het console over 33 programma's, waaronder een training met een virtuele trainer, Marine PFT, Air Force PRT, Kilimanjaro en nog veel meer. Deze gebruikte crosstrainer is door onze experts volledig nagekeken en verkeerd in top conditie.
€8.795,-
€3.995,-uw voordeel €4.800,- (incl. BTW)
Geniet van veelzijdige beweegpatronen van de TechnoGym crosstrainer Vario Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt. Technogym Vario volgt op unieke wijze uw ritme en past zich automatisch aan uw beweging aan, het is adaptief en de ondersteunende beweging garandeert variatie en trainingseffectiviteit. De Excite+ biedt een volledig verbonden cardio-ervaring, het visionweb console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken. Dankzij verschillende kleuren en een stijlvolle uitstralling is de TechnoGym Vario Excite+ 700 een ware aanwinst voor elk interieur. Deze gebruikte crosstrainer is in zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€12.950,-
€4.295,-uw voordeel €8.655,- (incl. BTW)
Home | Professioneel > Professionele crosstrainers > TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb zilver gebruikt
Print