TechnoGym loopband Run Now Excite+ 700i gebruikt  BBTGRNE700I Uitverkoop

TechnoGym loopband Run Now Excite+ 700i gebruikt

BBTGRNE700I | Schrijf de eerste review! 36000 36000 8719831501472

De TechnoGym loopband Run Now Excite+ 700i gebruikt is erg populair bij veel sporters omdat hij op een zeer natuurlijke wijze het lopen of rennen nabootst.

Het verbranden van overtollig vet en het trainen van het hart op deze fluisterstille, sterke en krachtige Run Now 700 is een van de meest favoriete bezigheden in de sportscholen.

De loopband bied een scala aan instellingen en mogelijkheden die zijn opgeslagen in het geheugen van het display.

Deze gebruikte loopband is in zeer goede staat.

Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Beschikbaar, vraag naar de levertijd
Bezorgopties

€16.890,-

4795 €4.795,-

Je bespaart €12.095,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Garantie aan huis
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

TechnoGym loopband Run Now Excite+ 700i gebruikt

De knoppen op op de loopband zijn gemakkelijk toegankelijk en de selectie voor snelheid en stijging zijn direct te bedienen. Het loopvlak heeft een shock absorbing platform dat de knie en enkel gewrichten beschermd.

Via het CPR systeem kan de hartslag worden bepaald. De sterke en betrouwbare AC motor zorgt voor een vloeiende en probleemloze training onder de meeste extreme gebruiksomstandigheden.

De TechnoGym Run Now 700 is een van de populairste loopbanden in de sportscholen. Het toestel zit boordevol opties. Het toestel heeft een zeer gebruiksvriendelijk groot display met gemakkelijk te bedienen knoppen en diverse opties waaronder: quick start, heuvelprogramma, interval en fit test.

Het display heeft ook veel opbergplek voor een bidon, sleutels, Ipod of andere accesoires. 

Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.

Specificaties
  • Afmetingen (lxbxh) 219 x 96 x 155 cm
  • Maximaal gebruikersgewicht 200 kilogram
  • Gewicht 193 kilogram
  • Merken Technogym
  • Waterpas afstelbaar Ja
  • Loopvlak breedte Breed loopvlak ≥51cm
  • Gebruik Professioneel gebruik
  • Gebruikers programma's Ja
  • Motor vermogen Zwaar vermogen
  • Conditie Gebruikt model
  • Kleur Zilver
  •   Zwart
  • Categorie TG 700i series
  • Stroomvoorziening 230 Volt
  • Hartslagmeting Handsensoren
  •   Draadloze borstband (optioneel)
  • Display type TechnoGym geavanceerde LED display
  • Bidonhouder Ja
  • Display weergave Tijd
  •   Snelheid
  •   Afstand
  •   Calorieverbruik
  •   Hartslag
  • Aantal programma's 23
  • Transportwielen Ja
  • Garantie 1 jaar, on site
  • Motor peak vermogen 8.0 Pk
  • Snelheid 0.8-25 km/u
  • Maximale hellingshoek 15%
  • Automatische hellingshoek Ja
  • Instelbare demping Nee
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Gebruikt model
  • Garantie aan huis
  • Inclusief deskundige uitleg
  • 1 jaar garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Evocardio loopband walkdesk met tafel WTD600 10% Korting Evocardio loopband walkdesk met tafel WTD600 (WTD600)

De Evocardio loopband walkdesk met tafel WTD600 is de perfecte oplossing als u tijdens het werken ook wilt bewegen. Ideaal voor tijdens bijvoorbeeld een telefonisch overleg. Eigenlijk zijn alle kantoor werkzaamheden mogelijk die u normaal zittend achter een bureau doet. U heeft alleen een stopcontact nodig en een lege plek, dan kunt u direct aan de slag met de loopband!

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€1.789,-

€1.599,-

  Je bespaart €190,- (incl. BTW)

Life Fitness Aspire Loopband 7% Korting Life Fitness Aspire Loopband (ASPTA)

De Life Fitness Aspire Loopband is een slanke, universele loopband die alles in huis heeft wat fitnessfaciliteiten nodig hebben om sporters van alle niveaus terug te laten komen. De Aspire loopband bouwt voort op de jarenlange ervaring van Life Fitness en biedt zo met vooruitstrevende biomechanica ongeëvenaarde trainingen. De cardio-apparaten van Life Fitness staan bekend om hun betrouwbaarheid en dat is ook voor de loopband het geval. Let op: standaard is het SL-Console geselecteerd. Maar u heeft ook de mogelijkheid om te kiezen voor het verbeterde SE4-Console in 16” of 24”.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€11.899,-

€10.999,-

  Je bespaart €900,- (incl. BTW)

Sole Fitness TT8 loopband met incline en decline + Cadeau Sole Fitness TT8 loopband met incline en decline (TT8)

De Sole Fitness TT8 loopband met incline en decline is op elk gebied een technisch wonder. De TT8 beschikt over een indrukwekkende 4 Pk motor met ongeëvenaarde prestaties. Het extra grote loopvlak van 152 x 56 cm zorgt voor optimaal trainingscomfort en veiligheid. De TT8 beschikt over het Cushion Flex Whisper Deck schokdempsysteem. Deze demping vermindert de kans op blessures en zorgt voor een vermindering van de impact met 40 procent.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€3.895,-

 (incl. BTW)

LifeMaxx Crossmaxx Runner Pro loopband 5% Korting LifeMaxx Crossmaxx Runner Pro loopband (LMX1751)

De LifeMaxx Crossmaxx Runner Pro is een volledig zelf aangedreven loopband met een unieke trainingservaring. Deze Runner Pro is een commerciële, niet-gemotoriseerde loopband die is ontworpen voor sporters om op hun maximale capaciteit te sprinten. De gebogen loopbandbasis zorgt voor een echte, natuurlijke loopbeweging. De loopband wordt geleverd met een LCD-monitor om afstand, calorieën, tijd en hartslag te meten.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€4.995,-

€4.745,-

  Je bespaart €250,- (incl. BTW)

Toorx TRX-9000 EVO Loopband Toorx TRX-9000 EVO Loopband (TRX-9000EVO)

De Toorx TRX-9000 EVO loopband is geschikt voor professioneel gebruik en beschikt over een krachtige 6/8 pk (continu/piek) AC motor.

Het apparaat kan een maximale snelheid van 25 km/h behalen en heeft een start snelheid van 0,5 km/h, met stappen van 0,1 km/h.

Daarnaast heeft de loopband een indrukwekkende maximale hellingshoek van 19%.

Met een maximaal gebruikersgewicht van maar liefst 180 kg is deze loopband ideaal voor sportscholen of bedrijfsruimtes.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€5.299,-

 (incl. BTW)

Hammer Strength HD Tread loopband 14% Korting Hammer Strength HD Tread loopband (PT-ST-01)

De Hammer Strength HD Tread loopband is gebogen en zelf aangedreven en gemaakt voor het leveren van top prestaties. Snel, efficiënt en zwaar genoeg om te voldoen aan de normen en verwachtingen van elitekampioenen. Zoals u gewend bent van Hammer Strength, biedt de HD Tread loopband dezelfde duurzaamheid. Getest op het overtreffen van de prestaties die mensen kennen en verwachten van Hammer Strength. Deze zelf aangedreven loopband heeft een gebogen latwerkontwerp. U kunt de trainingservaring meer vergelijken met het sprintmechanisme in het veld dan met een machine-aangedreven loopband.

Beschikbaar, vraag naar de levertijd

€9.389,-

€7.999,-

  Je bespaart €1.390,- (incl. BTW)

Waarom Fitness24?

Home | Loopbanden > Niet inklapbaar > TechnoGym loopband Run Now Excite+ 700i gebruikt

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.