
De Body-Solid Olympische schijven en stangen standaard 50 mm is voorzien van zes opbergmogelijkheden voor olympische halterschijven met een diameter van 5 cm en een lengte van 20 cm.
Naast deze opbergmogelijkheden is het standaard ook nog eens voorzien van twee opbergmogelijkheden voor olympische halterstangen.
Door de centrale gewichtsverdeling is het onmogelijk dat het standaard kan kantelen of omvallen.
Het stevige frame is voorzien van vierkants lasconstructie en een extreem duurzame poedercoating.
Dit opbergsysteem kan 450 kg opslaan zonder enige moeite.
€134,95
€124,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body-Solid Olympische schijven en stangen standaard 50 mm
Eigenschappen:
- Kan tot 454 kg wegen
- 6 opslagpalen van 5 x 20 cm voor Olympische platen
- 2 opslag plaatsen voor stangen
- Stalen mainframe van 5 x 5 cm en 5 x 7,5 cm dik
- Bedekt met een poedercoating tegen krassen
- Afmetingen: L 51 cm x B 58,5 cm x H 102 cm
-Gewicht: 14 kg
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Houd uw trainingsruimte geordend, schoon en vooral veilig met deze Body-Solid 3 laags dumbbell rek. Dit model kan zowel tegen een muur als in het midden van de kamer worden geplaatst. Niemand fabriceert stevigere opbergsystemen als Body-Solid. Het massieve staal met vierkants lasconstructie is geschikt voor zeven (7) paar hexagon dumbbells.
(incl. BTW)
Het Muscle Power Opbergrek voor bumperplates en halterstangen MP947 is geschikt voor 50 mm gewichten en halterstangen.
Dit rek is ruimtebesparend en beschikt over 6 ophangpunten voor halterchijven en heeft ruimte voor 2 stangen.
De rubbervoeten beschermen de vloeg tegen beschadegingen.
Kenmerken:
- Zes ophangpinnen voor 50 mm halterschijven
- Twee houders voor 50 mm halterstangen
- Robuust stalen frame,
- Centrale gewichtsverdeling om omkiepen te voorkomen
- Slijtvaste, antracietgrijze poedercoating lak
- Met rubbervoeten om de vloer te beschermen
€244,95
€232,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Muscle Battlerope beugel wandmodel is een must-have accessoire voor elke functionele fitnessruimte.
De beugel is eenvoudig te monteren en het ligt helemaal aan jou waar je het wil hebben aan de muur.
Met deze beugel kun je jouw battleropes overal gebruiken zonder je zorgen te maken over veiligheid, beschadiging of ruimtegebrek.
€29,95
€28,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
De NOHRD Swing Tower, vervaardigd uit massief, geolied hout, biedt een stijlvolle en subtiele opslagoplossing. De SwingBells vrije gewichten kunnen eenvoudig worden verwijderd en opgeborgen zoals nodig. De handvatten zijn gemaakt van massief hout en de handgenaaide pouches van echt leer – acht SwingBells handgewichten (2 sets van 2, 4, 6, 8 kg) worden compact en rechtop op de Swing Tower bewaard. Klaar voor onmiddellijk gebruik hangen de dumbbells aan speciaal ontworpen roestvrijstalen haken. De Swing Tower is een uiterst stevige en compacte dumbbell opslagoplossing met een totaalgewicht van ongeveer 50 kg.
(incl. BTW)
De NOHrD Swingbell toren is gemaakt van massief hout en biedt plaats aan een complete set swingbells van 2, 4, 6 en 8 kilogram. Op de bovenkant van de toren kunt u een tablet of smartphone in de houder plaatsen. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld workout video’s of de trainingshandleiding van NOHrD te bekijken. Zowel opgehangen op de vrijstaande SwingTower of aan de muur met het SwingBoard, de NOHrD SwingBells kunnen met een minimale benodigde ruimte worden opgeborgen. Let op: deze toren wordt geleverd inclusief 2, 4, 6 en 8 kilogram Swingbells.
(incl. BTW)
Het LifeMaxx Dumbbellrek voor 10 paar dumbbells (LMX 1012.10) is verkrijgbaar in bijna elke afmeting zodat de dumbbellsets netjes opgeborgen kunnen worden. Dit stijvolle, mat zwarte rek is zeer gemakkelijk uit te breiden met stappen van 5 of 6 sets.
€779,-
€740,-Je bespaart €39,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > Body-Solid Olympische schijven en stangen standaard 50 mm
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.