Het Kettler krachtstation Multigym Plus is de ideale basis voor een gevarieerde en veeleisende krachttraining zoals in de sportschool.
De allrounder biedt u een zeer gevarieerd trainingsprogramma voor alle spiergroepen.
Bankdrukken, vlinders, roeien met dubbele armen of latissimusoefeningen – de multi gym biedt 31 verschillende trainingsmogelijkheden.
De hand- en voetlussen maken verschillende kabeloefeningen mogelijk en het kabelstation is ideaal voor triceps-oefeningen en voor buikspieroefeningen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kettler krachtstation Multigym Plus
Dankzij de verdeling van de 80 kilo weerstand in kleine 16 x 5 kilo gewichten is een individuele workout voor elk prestatieniveau echt mogelijk. Voetbandje, biceps curlstang en gewichten behoren tot de standaarduitrusting van de Multigym plus
Het krachtstation is bijzonder overtuigend dankzij het 3D-Flex Motion systeem voor een gevarieerde kabeltraining zoals vliegen, crunches, armcurls, beenadductie, beenabductie en vele andere.
Extra afwisseling wordt geboden door de vrije kabeloefeningen, die met de zijarmen worden uitgevoerd. Door het noodzakelijke evenwicht train je ook voorheen niet-betrokken spierdelen. De compacte centrale is slechts twee meter hoog en daardoor ook geschikt voor lage plafonds. De in hoogte verstelbare zitting en het driedelige rugleuningkussen zorgen voor een comfortabele pasvorm tijdens uw oefeningen.
Dankzij het slimme ontwerp brengt de Multigym plus een hele fitnessruimte bij u thuis.
De volgende oefeningen kunnen worden uitgevoerd: Bankdrukken, Pullovers, Triceps Press, Front Pull, Front Lift, Biceps curl, leg raises, chest press aan kabel, vliegende beweging, biceps curl overhead, side raises, leg extensions, leg curls, hip extensions aan kabel, Heupflexie aan kabel, abductorflexie zittend, abductorflexie staand, Adductorflexie zittend, Adductorflexie staand, Hammer Biceps Curl, Voorovergebogen roeien, machinaal roeien, kabelroeien, Latissimus Pull, Side Tilt, Shoulder Press, Flying Motion Backwards, Cross Pull, Schouder Interne Rotatie, Schouder Externe Rotatie, Crunches op Touw Trekken
Oefenstation
- 3D-FLEXMOTIONSYSTEEM
- bankdrukbeugel verstelbaar
- crunches zittend
Technische uitrusting
- latissmusstange
- gewichtsblokken 5 - 80 kg (16 x 5 kg)
- katrollen met kogellagers voor kabeltrek
- max. lichaamsgewicht 130kg
- Zitkussen in hoogte verstelbaar
Oefeningen
- butterfly via 3D-Flexmotion-System
- bat bar
- kabel motion
- bankdrukken zittend
- beenstrekken
- roeien
maximale gewichtsbelasting 80kg 3D-Flexmotion: 2x40kg
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body-Solid Functional training center 200
(GDCC200)
Met deze Body-Solid Functional training center 200 bepaal je zelf welke oefening het best is voor jou work-out. Deze dubbele pulley is voorzien van twee gewichtstapels die onafhankelijk van elkaar te gebruiken zijn. Het weerstandssysteem heeft een exacte 1:1 ratio door het uitstekende overbrengingssysteem van Body-Solid. Door deze pulleys bent je in staat om uitstekende isolatie oefeningen uit te voeren. Het trainen van de middensectie leidt tot een betere lichaamsbalans, coördinatie en stabiliteit. Door middel van een oneindig aantal verschillende oefening stelt het body-solid Functional training center jou in staat om deze spieren efficiënt te trainen. Verbeter de kracht van je spieren met deze dubbele pulley die geschikt is voor gebruikers van elke lengte.
(incl. BTW)
Tunturi Platinum Shoulder Press Plate Loaded
(25PVP08000)
De Tunturi Platinum Shoulder Press richt zich volledig op een krachtige en uitgebalanceerde schouderontwikkeling. Met iso-laterale armen train je beide kanten van je lichaam symmetrisch en gecontroleerd. De plate-loaded weerstand biedt onbeperkte progressie voor serieuze krachtopbouw. Het robuuste stalen frame en 16 verstelbare zitposities zorgen voor stabiliteit, comfort en professioneel gebruiksgemak.
(incl. BTW)
Tunturi Platinum krachtstation 4 in 1 Upper Body Unit
(11PTSS1010)
Het Upper Body Unit maakt het mogelijk om al uw spieren te trainen. Het is zeer eenvoudig aan te passen voor elke positie en grootte.
(incl. BTW)
Centr 3 Home Gym Functional Trainer - met Smith Machine
(SF3.2)
Trainen was nog nooit zo eenvoudig als met de Centr 3 Home Gym Functional Trainer - met Smith Machine
In dit gestroomlijnde ontwerp wordt een functional trainer gecombineerd met een Smith Machine, zodat je zowel functionele als traditionele bewegingen in één apparaat kunt doen.
Met twee gewicht stapels van 75 kg elk (150 kg in totaal) en een hoogwaardig katrolsysteem voor soepele bewegingen, is de Centr 3 perfect voor bijna elke functionele oefening of krachttraining.
Het apparaat wordt geleverd met een ingebouwde optrekstang, een telefoon-/tablethouder en 7 accessoires - (2) D-handgrepen, Triceps Rope, Dual Hook Curl Bar, Enkelband, Multifunctionele Riem en (2x) 2,27 kg extra gewichten.
(incl. BTW)
Tunturi Platinum Horizontal Chest Press Plate Loaded
(25PVP18000)
De Tunturi Platinum Horizontal Chest Press biedt een krachtige en gecontroleerde horizontale duwbeweging voor maximale borstspieractivatie. Iso-laterale armen zorgen voor symmetrische krachtontwikkeling en een perfect uitgebalanceerde training. Met plate-loaded weerstand bepaal je zelf de belasting en train je onbeperkt richting jouw krachtdoelen. Het robuuste stalen frame en ergonomisch verstelbare zitting garanderen stabiliteit, comfort en professionaliteit.
(incl. BTW)
Body-Solid Best Fitness Sportsman gym
(BFMG20)
De Body-Solid Best Fitness Sportsman gym is een complete fitnessruimte verpakt in een compacte en betaalbare machine. De drukarmen van Sportman gym zijn zo gemaakt dat ze precies dezelfde beweging volgen als tijdens het bankdrukken. De Sportman gym is voorzien van sterke met nylon gecoate kabels met een weerstand van maar liefst 1000 kg en katrollen gemaakt van glasvezel met kogellagers.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Krachtstations > Kettler krachtstation Multigym Plus
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.