
De Hammer Strength Lateral row ISO plate loaded is een toestel wat gebaseerd is op menselijke bewegingen.
Door de aparte gewicht haken zijn convergerende en divergerende bewegingen mogelijk om op die manier een gevarieerde spierstimulatie en gelijkmatige krachtontwikkeling
Het toestel heeft een compact en laag ontwerp met meerdere handgrepen voor gevarieerde trainingen.
Het stalen frame van 3mm is afgewerkt met een elektrostatische poedercoating - die voor een maximale duurzaamheid en hechting zorgt - zorgt voor een maximale structurele integrety.
De startweerstand is 5 kilogram per werk arm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het NOHrD wall compact krachtstation is een zeer compleet krachstation wat makkelijk in elke omgeving geïntegreerd kan worden. Het krachtstation is voorzien van een ski-ergometer- en standaard kabeltrainer. Het is een zeer compact krachtstation, wat het mogelijk maakt om effectief uw hele lichaam te trainen in een beperkte ruimte. Hiermee traint u uw volledige lichaam op het gebied van uithoudingsvermorgen en kracht. De wall compact is gemaakt van hoogwaardige elementen van echt hout, hierdoor is het een echte blikvanger! Met de kabel- en skitrainer traint u direct uw hele lichaam op de NOHrD wall compact. Daarnaast is de wall compact voorzien van een touchscreen met daarop speciaal ontwikkelde virtuele trainingen die zorgen voor de juiste begeleiding.
(incl. BTW)
Het compacte Life Fitness krachtstation multigym G2 biedt de mogelijkheid om alle belangrijke spiergroepen te kunnen trainen zonder dat u daarvoor toestel nodig hebt dat veel ruimte in beslag neemt. Met het Variable Arc Pusher kunt u wisselen tussen een vaste en geconvergeerde bewegingsboog en zo uw training nog gevarieerder maken. De Butterfly's van de G2 zijn vergelijkbaar met dumbbell-fly bewegingen maar dan op een soepelere manier.
€1.989,-
€1.689,-Je bespaart €300,- (incl. BTW)
De Hammer Force 6.0 incline bench is ontworpen voor serieuze sporters die alles uit hun krachttraining willen halen. Met hoogwaardige afwerking, uitzonderlijke stabiliteit en verstelbare posities voor elk type oefening, is dit de ideale trainingspartner voor thuis of in de studio.
(incl. BTW)
De Finnlo AB-trainer kunt u aansluiten op de Finnlo Autark 6000. De module moet u aansluiten op de gewichtstapel en hierdoor kunt u zelf de weerstand wijzigen. Met deze module kunt u zowel uw buik- en rugspieren in meerdere posities trainen, waardoor elke gebruiker de ideale positie kan aannemen. Let op: dit is een onderdeel voor de Finnlo Autark 6000.
(incl. BTW)
De Body Solid Inner en Luter Thigh Machine (GIOTSTK) is een zeer betaalbare compacte abductor en adductor voor het effectief trainen van de dijbenen. Het toestel is van zeer hoge kwaliteit. Door zijn afmeting is dit toestel uitermate geschikt Voor hotels, Fysiopraktijken, kleine sportclubs en zorg- en overheidsinstellingen.
(incl. BTW)
De Toorx CSX-70 dual pulley krachtstation is voorzien van een frame van 80 x 40 mm dik en heeft 2 gewichtstapels van 50 kilogram. Het frame is krasbestendig en blijft door de dubbele coating lang mooi. Voor een vloeiende uitvoering van alle oefeningen, zijn de katrollen voorzien van kogellagers. Alles accessoires die op de afbeelding staan, worden meegeleverd.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Krachtstations > Hammer Strength Lateral row ISO plate loaded zwart
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.