4% Korting
Door een uiteinde van een halterstang, ook wel barbel genoemd, in de draaibaar en gefixeerde punt van de Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106 te bevestigen, ontstaan er ineens vele nieuwe (diagonale) mogelijkheden.
De brug van 2- naar 3-dimensionaal trainen wordt geslagen waardoor een groter aantal total body oefeningen aan het bestaande arsenaal kan worden toegevoegd.
€64,95
€61,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het enkelbenig trainen, wat van belang is om een eventuele disbalans op te heffen en toekomstige blessures te voorkomen, wordt makkelijker gemaakt via de Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106.
Doordat de barbell aan een kant gefixeerd is, schept dit meer stabiliteit dan met losse (lichte) gewichten te manoevreren vanwege de onstane instabiliteit.
De rompspieren (core) zwaar trainen met een anti-flexie, anti-extensie, anti-lateroflexie en anti-rotatie weerstand is weer een aspect waarin de barbell pivot trainer uitblinkt.
Doordat het zwaartepunt buiten het steunvlak valt tijdens pivottraining kan men toch veel zwaarder de core belasten vanwege de relatieve stabiliteit.
Voordelen van de Power Pivot:
- 3-Dimensionale total body barbell training.
- Stabiele "single leg" training.
- Schoudervriendelijke "press"-bewegingen.
- Continu core activatie.
- Explosieve core power toepassingsmogelijkheden.
- Corrigeren van verkeerde beweggpatronen.
- Opheffen van disbalanen in de lichaamshouding.
De power pivot trainer wordt geleverd zonder barbell en zonder schijf!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
NUCCLR strap handle
(NUC1021)
De NUCCLR strap handle is een lichtgewicht en robuust accessoire dat je krachtstation of pulley-apparaat uitbreidt met veelzijdige trainingsmogelijkheden. Het stevige nylon en het slipvrije kunststof handvat bieden een veilige, comfortabele grip tijdens diverse oefeningen. Met een ergonomisch ontwerp biedt deze handle optimale controle voor unilaterale bewegingen. Het metalen ringoog maakt eenvoudige bevestiging mogelijk, waardoor je oefeningen zoals tricep extensions, bicep curls en chest flies kunt uitvoeren. Geschikt voor zowel thuis als in de sportschool, biedt de NUCCLR Strap Handle duurzaamheid, veelzijdigheid en comfort om je training te optimaliseren.
€13,-
€10,95Je bespaart €2,05 (incl. BTW)
Inspire Fitness 22,5 kg extra gewichten voor M1 en M2
(W5)
Met de Inspire Fitness 22,5 kg extra gewichten voor M1 en M2 is het mogelijk om nog meer uitdaging uit uw training te halen.
(incl. BTW)
13% Korting
NUCCLR EZ lat bar
(NUC1010)
De NUCCLR EZ lat bar is ontworpen om je bovenarmtraining te verbeteren door de voordelen van een EZ-curl bar te combineren met de veelzijdigheid van pulley-apparatuur. De gebogen vorm vermindert spanning op de onderarmen en helpt overbelasting te voorkomen, terwijl het ergonomische ontwerp een natuurlijke polshouding biedt voor oefeningen zoals bicep curls, tricep pushdowns en upright rows. Deze stang vergroot de trainingsmogelijkheden van je pulley-apparatuur en maakt het mogelijk om rug, schouders, biceps en triceps effectief te trainen. De duurzame constructie en hoogwaardige afwerking zorgen voor langdurig gebruik, geschikt voor thuis of commerciële gyms. Met de NUCCLR EZ lat bar til je je krachttraining naar een hoger niveau met comfort en veelzijdigheid.
€54,-
€46,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
Finnlo Lat Bar 73 cm 4691
(4691)
Finnlo Lat Bar 73 cm 4691 met een lengte van 73 cm. Massief stalen lat bar met grepen aan weerszijden voor extra afwisseling in uw (rug)training.
(incl. BTW)
Hammer Maximum Gewicht Set 5.0/7.0 (20KG)
(3657)
Met de Hammer Maximum Gewicht Set 5.0/7.0 (20KG). 4x 5 kg gewichtsplaten voor de Autark 5.0 / 7.0 krachtstations. Met de extra gewichten van 4x 5 kg wordt elke oefening met de Autark krachtstations nog effectiever en intensiever. De 20 kg extra gewicht zorgen voor nieuwe spier- en trainingsprikkels bij elke oefening, waardoor je spieren nog meer gestimuleerd worden om te groeien.
(incl. BTW)
Tunturi Strap Handle voor Pulley 24 DUO
(.90.203.0040)
Tunturi Strap Handle voor de Tunturi Pulley 24 DUO. Prijs is per stuk.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.