Met de Marcy Revolving Latismus Stang 120 cm 14MASCL213 kunt u uw rug trainen.
Een smalle grip of juist een hele brede grip, de 120cm lange stang zal voor genoeg variatie zorgen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Marcy Revolving Latismus Stang 120 cm 14MASCL213
Met de Marcy Revolving Latismus Stang 120 cm 14MASCL213 kunt u uw rug trainen. Een smalle grip of juist een hele brede grip, de 120cm lange stang zal voor genoeg variatie zorgen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Hammer ergo trainingsgreep
(17642)
De HAMMER Ergo Trainingsgreep Maximale Grip, Minimale Belastingen. Til je krachttraining naar een hoger niveau met de HAMMER Ergo trainingsgreep – hét accessoire voor een ergonomische en gewrichtsvriendelijke workout. Dankzij de hoogwaardige kogellagerconstructie draait de handgreep soepel mee met elke beweging, waardoor ongewenste spanning op de polsen en gewrichten wordt geminimaliseerd.
(incl. BTW)
5% Korting
LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52
(LMX52)
De LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52 zijn hoogwaardige, gekalibreerde sluiters die elk een gewicht van 2,5 kg hebben, met een precisie tot op 10 gram. Deze sluiters zijn speciaal ontworpen voor professioneel gebruik en bieden maximale stabiliteit tijdens zware lifts.
€193,95
€183,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Body-Solid dij en enkel strap
(TS31)
Deze Body-Solid dij en enkel strap is speciaal ontworpen om de heupen, dijen en billen te trainen, een van de grootste probleemgebieden voor veel vrouwen. Ook versterk je hiermee de verbinding in het bindweefsels van je onderlichaam. Dit maakt deze dij en enkel strap ideaal voor conditie training van elke sport. De maat is compleet afstelbaar, met comfortabele neopreen voering en klittebandsluiting.
(incl. BTW)
Body Solid Barpad schouder beschermrol MA105
(MA105)
De Body Solid Barpad MA105 is een handig te plaatsen kussen, ideaal voor zware squatoefeningen.
(incl. BTW)
13% Korting
NUCCLR foam grip rowing handle outside
(NUC1013)
De NUCCLR foam grip rowing handle outside is ideaal voor roeioefeningen met een brede grip, gericht op het versterken van de bovenrug en schouders. Het ergonomische ontwerp ondersteunt een correcte houding, bevordert effectieve spieractivatie en helpt blessures te voorkomen. Met een stalen kern en een neopreen foam bekleding biedt dit handvat een comfortabele, antislip grip die drukpunten, blaren en koude oppervlakken elimineert. De dempende eigenschappen en stevige grip zorgen ervoor dat je je volledig kunt concentreren op je training voor optimale resultaten. Geschikt voor zowel beginners als gevorderden, is dit handvat een veelzijdige en betrouwbare aanvulling op je kabeltoestel.
€54,-
€46,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
4% Korting
LifeMaxx Tricep rope XL 100cm
(LMX19)
De LifeMaxx Tricep rope XL 100cm is gemaakt van zwart, sterk nylon.
Aan het einde van de Tricep rope zitten rubberen stoppen, deze zorgen ervoor dat u niet met uw handen van de rope afglijdt en deze dienen tevens als extra handvat.
€23,95
€22,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Marcy Revolving Latismus Stang 120 cm 14MASCL213
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.