4% Korting
De LifeMaxx Lat Bar 95 cm LMX 01 heeft een lengte van 95cm met 4 handgrepen van duurzaam grijs polyurethaan.
De LifeMaxx Lat Bar wordt onderandere gebruikt om je grote rugspier te trainen.
De Lat Bar is van ijzer maar heeft rubberen grepen wat zorgt voor een goede grip tijdens het trainen.
€49,95
€47,95Je bespaart €2,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De LifeMaxx Lat Bar 95 cm LMX 01 heeft een lengte van 95cm met 4 handgrepen van duurzaam grijs polyurethaan.
De LifeMaxx Lat Bar wordt onderandere gebruikt om je grote rugspier te trainen.
De Lat Bar is van ijzer maar heeft rubberen grepen wat zorgt voor een goede grip tijdens het trainen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body Solid Barpad schouder beschermrol MA105
(MA105)
De Body Solid Barpad MA105 is een handig te plaatsen kussen, ideaal voor zware squatoefeningen.
(incl. BTW)
14% Korting
NUCCLR Quick Lock Collar
(NUC1004)
De NUCCLR quick lock collar zijn ontworpen om gewichten veilig en stabiel op hun plaats te houden tijdens intensieve lifts zoals squats, deadlifts en bench presses. Geschikt voor halterstangen met een diameter van 50 mm, bieden ze een snelle en eenvoudige manier om schijven te bevestigen en te verwisselen dankzij het ergonomische ontwerp. Het anti-slipmechanisme zorgt ervoor dat de gewichten stevig blijven zitten, zelfs bij zware belasting. Deze duurzame collars, geleverd in een set van twee, zijn ideaal voor zowel thuisgebruik als professionele gyms. Met hun combinatie van betrouwbaarheid, gebruiksgemak en kwaliteit, zijn ze een essentieel accessoire voor elke serieuze krachtsporter.
€21,-
€17,95Je bespaart €3,05 (incl. BTW)
5% Korting
Lifemaxx Crossmaxx gewichthefriem
(LMX1810)
De Lifemaxx Crossmaxx gewichthefriem is de ideale riem voor weightlifting en makkelijk te verwisselen waardoor hij ook ideaal is tijdens WOD's. De Crossmaxx gewichthefriem bevat padding en is extra wijd op de rug wat perfecte support biedt. De leren riem is flexibel waardoor hij makkelijk aan en af te doen is.
€59,95
€56,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Lifemaxx Tricep Touw LMX 08
(LMX08)
Het Lifemaxx Tricep Touw LMX 08 kunt u eenvoudig op verschillende apparaten aansluiten.Het touw is 37 centimeter lang en geschikt voor verschillende krachtoefeningen.
(incl. BTW)
Hammer Autark Smith Machine Multi Dip Bars
(14033)
Breid je krachttraining uit met het Hammer multi dip bars, speciaal ontworpen voor de Autark Smith Machine Multi. Ideaal voor het versterken van borst, schouders, triceps en core met effectieve lichaamsgewichtoefeningen zoals dips, L-sits en beenheffen. Dankzij de robuuste constructie en anti-slip handgrepen train je veilig en stabiel, zelfs bij intensieve sessies. De ergonomische vorm biedt optimaal comfort en ondersteunt een correcte uitvoering van je oefeningen.
(incl. BTW)
4% Korting
Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106
(MP1106)
Door een uiteinde van een halterstang, ook wel barbel genoemd, in de draaibaar en gefixeerde punt van de Muscle Power Power Pivot Trainer MP1106 te bevestigen, ontstaan er ineens vele nieuwe (diagonale) mogelijkheden. De brug van 2- naar 3-dimensionaal trainen wordt geslagen waardoor een groter aantal total body oefeningen aan het bestaande arsenaal kan worden toegevoegd.
€64,95
€61,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > LifeMaxx Lat Bar 95 cm LMX 01
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.