De Inspire Fitness AB Bar is een speciaal ontwikkelde totaaloplossing voor een effectieve training van de buikspieren.
Deze bar is te gebruiken op elk krachtstation of pulley.
Doordat de attachment ergonomisch ontworpen is, is deze zowel stabiel als comfortabel.
Het is mogelijk om met de extra grip diverse kanten van uw buikspieren afzonderlijk te trainen.
De AB bar is eenvoudig aan elke musketonhaak te bevestigen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- De ideale toevoeging voor je krachtstation
- Eenvoudige en snelle bevestiging
- Ergonomische kussens voor een optimale krachtoverbrenging
- Speciaal ontwikkeld voor de buikspieren
- Te gebruiken bij alle Autark en Inspire krachttoestellen
| Thuisgebruik | Semi professioneel | Professioneel gebruik | |
| Garantie | 3 Jaar | 1 Jaar | 6 Maanden |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
5% Korting
LifeMaxx Lat Bar 120 cm LMX 02
(LMX02)
De LifeMaxx Lat Bar 120 cm LMX 02 heeft een lengte van 120cm met 6 handgrepen van duurzaam grijs polyurethaan. De Lat Bar is van ijzer maar heeft rubberen grepen wat zorgt voor een goede grip tijdens het trainen.
€59,95
€56,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Tunturi Draaibare Roeihandgreep
(14TUSCL228)
De Marcy Draaibare Roeihandgreep 14MASCL228 is extra comfortabel door het meedraai-mechanisme en is gemakkelijk te bevestigen aan diverse multi-stations.
(incl. BTW)
3% Korting
LifeMaxx CrossMaxx squat wedge
(LMX1409)
De LifeMaxx CrossMaxx squat wedge maakt het voor iedereen mogelijk om op een veilige en correcte manier te squatten. De helling zorgt ervoor dat de hielen worden verhoogt wat voor een betere mobiliteit zorgt, zoals bij gewichthefschoenen. De squat wedge is gemaakt van massief rubber met een anti-slip oppervlakte waardoor hij geschikt is voor intensief commercieel gebruik. Tip: ook te gebruiken als rolstop voor de halterstang!
€28,95
€27,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
5% Korting
LifeMaxx Angled Triceps en Biceps Bar LMX 04
(LMX04)
De LifeMaxx Angled Triceps en Biceps Bar LMX 04 heeft een lengte van 65cm met 4 handgrepen van duurzaam grijs polyurethaan. De LifeMaxx Angled Triceps en Biceps Bar is ideaal voor het trainen van de biceps en triceps.
€39,95
€37,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
Hammer Autark Smith Machine Multi Dip Bars
(14033)
Breid je krachttraining uit met het Hammer multi dip bars, speciaal ontworpen voor de Autark Smith Machine Multi. Ideaal voor het versterken van borst, schouders, triceps en core met effectieve lichaamsgewichtoefeningen zoals dips, L-sits en beenheffen. Dankzij de robuuste constructie en anti-slip handgrepen train je veilig en stabiel, zelfs bij intensieve sessies. De ergonomische vorm biedt optimaal comfort en ondersteunt een correcte uitvoering van je oefeningen.
(incl. BTW)
3% Korting
LifeMaxx Bar Pad LMX 24
(LMX24)
De LifeMaxx Bar Pad LMX 24 met klitterbandsluiting beschermd drukpunten op nek en schouder tijdens bijvoorbeeld squat oefeningen. Lengte: 39 CM
€25,95
€24,95Je bespaart €1,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Inspire Fitness AB Bar
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.