(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Bremshey ABS sluiters 30mm (08BRSCL158). 2 stuks. (paar)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@fitness24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Body-Solid Pro-Grip seated row/chin bar
(MB502RG)
Met de Body-Solid Pro-Grip seated row/chin bar kun je de rugspieren, schouderspieren, beenspieren en buikspieren trainen. De comfortabele rubberen antislip handvaten met een ruwe gekartelde structuur zorgt ervoor dat je nooit je grip verliest, waardoor je comfortabel, efficiënt en gemakkelijk door kan trainen om jouw gewenste resultaat te halen.
(incl. BTW)
5% Korting
LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52
(LMX52)
De LifeMaxx Crossmaxx calibrated competition collars pair lmx52 zijn hoogwaardige, gekalibreerde sluiters die elk een gewicht van 2,5 kg hebben, met een precisie tot op 10 gram. Deze sluiters zijn speciaal ontworpen voor professioneel gebruik en bieden maximale stabiliteit tijdens zware lifts.
€193,95
€183,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Hammer Autark Smith Machine Multi Lat Seat
(14035)
Versterk je onderlichaam doelgericht met de Hammer legpress, ontworpen als uitbreiding voor de Autark Smith Machine Multi. Deze accessoire maakt het mogelijk om dijen, kuiten en bilspieren effectief te trainen, met focus op spieropbouw, krachtontwikkeling en functionele stabiliteit. De geïntegreerde veiligheidshandgrepen zorgen voor maximale controle tijdens je oefeningen. Dankzij het slimme vergrendelingsmechanisme kun je de halterstang eenvoudig vastzetten voor een veilige trainingssessie, zelfs bij hoge gewichten.
(incl. BTW)
13% Korting
NUCCLR EZ lat bar
(NUC1010)
De NUCCLR EZ lat bar is ontworpen om je bovenarmtraining te verbeteren door de voordelen van een EZ-curl bar te combineren met de veelzijdigheid van pulley-apparatuur. De gebogen vorm vermindert spanning op de onderarmen en helpt overbelasting te voorkomen, terwijl het ergonomische ontwerp een natuurlijke polshouding biedt voor oefeningen zoals bicep curls, tricep pushdowns en upright rows. Deze stang vergroot de trainingsmogelijkheden van je pulley-apparatuur en maakt het mogelijk om rug, schouders, biceps en triceps effectief te trainen. De duurzame constructie en hoogwaardige afwerking zorgen voor langdurig gebruik, geschikt voor thuis of commerciële gyms. Met de NUCCLR EZ lat bar til je je krachttraining naar een hoger niveau met comfort en veelzijdigheid.
€54,-
€46,95Je bespaart €7,05 (incl. BTW)
4% Korting
Lifemaxx Rowing Handle Groot LMX 16
(LMX16)
Met de Lifemaxx Rowing Handle Groot LMX 16 kunt u roeioefeningen uitvoeren op verschillende fitnessapparaten.
€43,95
€41,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
5% Korting
LifeMaxx Neck Support Roll
(LMX24.1)
De LifeMaxx Neck Support Roll bied extra comfort aan de nek en schouders bij bijvoorbeeld squat oefeningen.
De drukpunten van de nek en schouders worden beschermt door de neck support roll.
De Neck support roll is zeer duurzaam en hygiënisch doordat deze gemaakt is van rubber.
Deze kan makkelijk bevestigd worden om de stangen.
€52,95
€49,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Kracht accessoires > Bremshey ABS sluiters 30mm (08BRSCL158)
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.be en ontvang binnen één werkdag reactie.