Vision Crosstrainer elliptical S60
- 73567
- Merk: Vision
Specificaties
| Aantal programma's | 12 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 101002-S60 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 75.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Vision Crosstrainer elliptical S60 heeft een fluisterstil en onderhoudsarm ontwerp.
U traint het hele lichaam op een natuurlijke manier die de gewrichten beschermd.
Het toegankelijke ontwerp, met verfijnde ergonomische details zorgt ervoor dat het een zeer gebruiksvriendelijke crosstrainer is.
Bent u klaar voor een comfortabele workout met de S60?
Kenmerken:
- Duidelijke feedback: Een heldere witte LED console biedt gemakkelijk af te lezen workout feedback om gebruikers op koers te houden voor hun doelen.
- Duurzaamheid van het ontwerp: Een zwaar gelast stalen frame zorgt voor een uitstekende stabiliteit tijdens intense trainingen en een duurzaamheid die jaren doorstaat.
- Ergonomisch comfort: Grote, gedempte pedalen verminderen de belasting op gewrichten, terwijl de smalle afstand tussen de pedalen een goede houding bevordert.
- Gemakkelijk te plaatsen: Het zelf aangedreven ontwerp maakt het gemakkelijk om de S60 te plaatsen waar het voor uw instelling het handigst is.
- Gemakkelijke toegang: Een open ontwerp en een lage opstaphoogte maken het voor iedereen gemakkelijk om te beginnen en een stabiele, veilige trainingservaring te hebben.
- Hartslagmeting: Handig geplaatste contactgrepen en een ingebouwde draadloze ontvanger bieden eenvoudige hartslagregistratie (borstband niet inbegrepen).
- Suspension Design: Suspension design zorgt voor een soepele, low-impact trainingservaring terwijl het geluid en onderhoud tot een minimum worden beperkt.
Console:
- Display: 10 x 14 wit dot-matrix LED-profiel display, alfanumerieke LED's, speciale HR-zonedisplay
- Workout: Feedback Tijd, Afstand, Calorieën, Snelheid, Weerstand, Niveau, RPM, METs, Watt, HR, Doel HR, % Max HR, Profiel
- Programma's: Handmatig, Interval, Vetverbranding, Willekeurig, HR Gewichtsverlies, HR Interval, Constante Watts, Interval Watts, Hill Watts, - Tijdsdoel, Afstandsdoel, Calorieëndoel
- Hartslag: Contactgrepen, draadloze ontvanger
Frame:
- Frametype: Suspension Elliptical Trainer
- Opstaphoogte: 23 cm
- Pedaalafstand 5,1 cm
- Pedaaltype: Oversized met rubberen inzetstukken
- Type stuur: Dubbele actie en stationair met contacthartslaggrepen
- Weerstandsysteem: 2-traps generator
Garanties:
| Componenten | Thuisgebruik & Semiprofessioneel | Professioneel |
|
Frame |
30 jaar |
1 jaar |
| Elektronica + onderdelen + generator | 3 jaar | 1 jaar |
| Motor | 10 jaar | 1 jaar |
| Onderhoudskosten | 2 jaar | 1 jaar |
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 12 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 101002-S60 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 75.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 140.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 164.00 cm |
| Lengte | 186.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Staplengte | 51.00 cm |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Nee |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |