Tunturi Platinum TR20 Loopband
- 100110
- Merk: Tunturi
Specificaties
| Aantal programma's | 57 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22PTTR2000 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 90.00 cm |
Omschrijving
Ontdek ongeëvenaarde prestaties met de Tunturi Platinum TR20 Loopband, ontworpen voor intensieve trainingssessies.
Het is een robuuste loopband voor regelmatig en intensief gebruik en heeft een stille, soepele motor en een 6-delig dempingsysteem.
Kenmerken
- Extra breed loopoppervlakte en schokabsorptiesysteem voor veilig en comfortabel trainen.
- 10 inch LCD monitor met Bluetooth met extra bedieningspaneel en sneltoetsen.
- Compatible met je favoriete trainings apps zoals Tunturi Routes.
- Krachtige 4 pk AC motor voor soepel en stil trainen.
- Antislip loopmat met zes elastische lagen voor extra stabiliteit en demping.
Optimale demping voor veilig en comfortabel trainen
De Tunturi Platinum TR20 Loopband heeft een grote loopoppervlak (155 cm bij 56 cm) en een schokabsorptiesysteem voor een veilige en comfortabele training. Dit maakt de loopband ook geschikt voor langere mensen. De loopband heeft een dikke diamant textuur loopmat met een zesdelig dempingsysteem. Dit geeft een extra demping voor de knieën en gewrichten, waardoor je langer en effectiever traint met minimale kans op blessures.
Bluetooth Monitor met extra bedieningspaneel en sneltoetsen
Het 10-inch LCD-scherm met tablethouder biedt een helder overzicht van alle belangrijke trainingsparameters, zoals tijd, snelheid en hartslag. Geïntegreerde hartslagsensoren in de handgrepen zorgen voor nauwkeurige metingen en maakt gepersonaliseerde training op hartslag mogelijk. De Tunturi Platinum TR20 Loopband onderscheidt zich door zijn precieze afstandsmeting per tien meter, waardoor je jouw trainingsresultaten nog nauwkeuriger kunt bijhouden. Bovendien biedt het extra bedieningspaneel met sneltoetsen boven de handgrepen een handige optie om de snelheid en helling aan te passen.
Nog meer variatie en uitdaging met training apps
Met een video route app zoals Tunturi Routes of Kinomaps train je binnen alsof je buiten bent. Met de gratis versie heb je toegang tot een aantal video routes, met de betaalde versie kun je kiezen uit honderden routes over de hele wereld. Koppel je Zwift aan de Tunturi Platinum TR20 Loopband, dan past de video zich aan op de snelheid waarin jij op dat moment traint. Koppel je de iConsole+ app aan de monitor, dan stelt AI op basis van je behaalde trainingsresultaten een persoonlijk programma voor je op.
Extra stabiliteit bij hoge loopsnelheid
De Tunturi Platinum TR20 Loopband heeft een speciale, dikke diamant texure loopmat van 2,2 millimeter. Deze orthopedische loopmat is dikker, biedt extra demping en is meer slijtvast. Daarnaast heeft deze loopmat een anti-slip laag voor extra grip en stabiliteit met name bij het trainen met hoge snelheden. De banen links en rechts van de loopband (side landings) waar je de voeten op kunt laten rusten terwijl de band loopt, zijn van zwaar aluminium.
Met snelheid de helling op
Met de krachtige motor kun je snelheden bereiken van 1-22 km / u. De loopband biedt een helling stijgingspercentage van 0 to 15%. Met een maximale stijgingspercentage van 15% biedt de Tunturi Platinum TR20 Loopband een uitdagende beklimming. Dat maakt de loopband geschikt voor de beginnende als ervaren sporter. Koppel je ook Zwift aan de treadmill, dan past de snelheid van de video zich aan op jouw tempo. Met de tablet in de houder zie je nog steeds de vier belangrijkste parameters.
Platinum: de perfecte symbiose van prestaties, comfort en luxe
De Tunturi PLatinum TR20 Loopband maakt deel uit van de Tunturi Platinum collectie, die bestaat uit commerciële fitnessapparatuur ontworpen voor veeleisende gebruikers die op zoek zijn naar het toppunt van prestaties. Of je nu een thuisgebruiker, sportschoolhouder of fysiotherapeut bent, onze high-end, moderne en strakke ontwerpen leveren robuuste, stevige apparatuur in opvallende zwarte afwerkingen. Ervaar de perfect combinatie van prestatie, comfort en luxe met onze Tunturi Platinum Collectie.
Monitor
- Display formaat: 10 inch
- Display type: LED/LCD backlight kleur
- Aantal programma's: 47
- Programma's: 1 quick start, 1 time target, 1 distance target, 1 calorie target, 1 body fat/BMI, 3 heart rate target, 3 user programs, 36 preset programs
- Talen: Engels
Algemeen
- Motor: 4,0 PK AC
- Snelheid: 1,0 - 22,0 KM/U (±0,1)
- Loophoek0 - 15 (±1)
- Loopvlak: L 150 x B 56 cm
- Loopplaat: 25 mm (HDF)
- Voeding: 230 V / AC
- Schokdemping: T-Flex
- Productgewicht: 140,8 kg
- Max. gebruikersgewicht: 165 kg
Ergonomisch
- Loopmat: 2 ply (Diamant)
- Bediening handgrepen snelheid/loophoek
- Handgreep voorzijde
- Hartslag via hartslagsensoren
- Analoge hartslagband connectie (5 - 5,4Khz)
- Bluetooth hartslagband connectie
- Bidonhouder
- Transport wielen
Extra's
- Bluetooth
- Apps (Android/iOS): Tunturi Routes / Iconsole+ Training / Kinomap / Zwift compatibel
- Tablethouder
- Stappenteller
- Gebruikershandleiding: DE/ES/FI/FR/GB/IT/NL/SE
- Gebruik: Thuis / Professioneel
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 57 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22PTTR2000 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 90.00 cm |
| Compatibele apps | Kinomap, Tunturi routes, Zwift |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, Snelheid |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikers programma's | 5 |
| Gewicht | 142.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 159.00 cm |
| Lengte | 212.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Maximale hellingshoek | 15% |
| Motor continue vermogen | 3.00 hp |
| Snelheid | 0.1-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Waterpas afstelbaar | Ja |