Tunturi Platinum krachtstation 4 in 1 Upper Body Unit
- 5787
- Merk: Tunturi
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 11PTSS1010 |
|---|---|
| Breedte | 119.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
Omschrijving
Het Upper Body Unit maakt het mogelijk om al uw spieren te trainen. Het is zeer eenvoudig aan te passen voor elke positie en grootte.
De zit is eenvoudig verstelbaar in de juiste positie. Veiligheid: De gewichten bewegen in een afgesloten cilinder. De gewichtselectie is makkelijk aan te passen. Goede grip handvaten garanderen een veilige en langdurige training. Afmetingen: 144.9 x 119.3 x 210.9 cm (lxbxh)!
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 11PTSS1010 |
|---|---|
| Breedte | 119.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hoogte | 210.00 cm |
| Lengte | 144.00 cm |
| Oefeningen | Chest press |
| Uitvoering | Single Stations |