Tunturi C60-R performance crosstrainer
- 64228
- Merk: Tunturi
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | 20TCR60000 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
Omschrijving
Met de Tunturi C60-R performance crosstrainer kunt u meerdere spiergroepen trainen doormiddel van de verschillende bewegingen die u maakt.
Het is mogelijk om uw bilspieren, beenspieren, rugspieren en buikspieren te trainen.
Met het professionele EMS remsysteem is de crosstrainer geschikt voor thuis en professioneel gebruik.
U kunt doormiddel van bluetooth de crosstrainer verbinden met bijvoorbeeld Kinomap en Tunturi routes.
Eigenschappen:
- Remsysteem: inductie met 32 verschillende weerstanden
- Wattage: 0 - 999 Watt in stapjes van 1 Watt
- Vliegwiel: 18 kg
- Maximaal gebruikersgewicht: 160 kg
- Display: LCD met witte achtergrondverlichting
- Display verstelbaar: ja, deze kan gekanteld worden per millimeter
- Weergave van: snelheid, hartslag, afstand, tijd, calorieën, RPM, programma's
- 24 programma's: handmatig, 12 pre-set, Recovery, Race, 4 gebruiker, 4 HRC, Watt
- Apps: koppel via Bluetooth met iConsole en Kinomap
- Hartslagmeting: via contactsensoren of draadloos via borstband (optioneel verkrijgbaar)
- Voetpedalen: 3x verstelbaar. (extra groot voor een comfortabele trainingspositie)
- Paslengte (stride): 40 cm
Afmetingen en gewicht:
- Afmetingen opgebouwd: 145 x 64 x 170 (L x B x H in cm)
- Afmetingen in doos: 123 x 41 x 66.5 (L x B x H in cm)
- Bruto gewicht: 71 kg
- Netto gewicht: 65 kg
Tunturi Routes:
Bij Tunturi willen we dat jij je elke dag beter voelt. Onze cardio apparaten hebben de juiste kwaliteit en functies zodat jij je fitnessdoelen kunt behalen. We begrijpen echter ook dat een trainer slechts het middel is op weg naar jouw doel. De echte uitdaging zit 'm in het vasthouden van de juiste discipline en motivatie. Daar helpen we je graag bij!
Met Tunturi Routes houd je je cardio training leuk en uitdagend. Met de gratis versie heb je altijd toegang tot 15 video routes om mee te trainen, er is altijd een route beschikbaar waarmee jij jouw fitnessdoelen kunt behalen op een leuke én uitdagende manier.
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | 20TCR60000 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
| Compatibele apps | Kinomap |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Staplengte | 40.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Nee |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Vliegwiel gewicht | 32.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |