Toorx TRX-9000 EVO Loopband
- 73496
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aantal programma's | 15 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TRX-9000EVO |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 93.00 cm |
Omschrijving
De Toorx TRX-9000 EVO loopband is geschikt voor professioneel gebruik en beschikt over een krachtige 6/8 pk (continu/piek) AC motor.
Het apparaat kan een maximale snelheid van 25 km/h behalen en heeft een start snelheid van 0,5 km/h, met stappen van 0,1 km/h.
Daarnaast heeft de loopband een indrukwekkende maximale hellingshoek van 19%.
Met een maximaal gebruikersgewicht van maar liefst 180 kg is deze loopband ideaal voor sportscholen of bedrijfsruimtes.
Toorx TRX-9000 EVO loopband
Kenmerken:
- Motor: 6/8 pk (continu/piek) AC motor
- Snelheid: 0,5 km/h tot 25,0 km/h in stapjes van 0,1 km/h
- Hellingshoek: 19% in 20 verschillende standen
- Loopoppervlakte: 560 x 1600 mm - onderhoudsvrij - 2,5 mm dik
- Programma's: 1 handmatig, 8 pre-set, 5 user, HRC
- Weergave van afgelegde afstand per 10 meter voor revalidatiedoeleinden
- Maximaal gebruikersgewicht: 180 kg
- 7 LED displays met blauwe achtergrondverlichting
- Contactsensoren ingebouwd in de handgrepen, ingebouwde draadloze ontvanger voor hartslagmeting via een borstband (5Hz)
- Functies: snelheid, hartslag, afstand, tijd, helling, calorieën, temperatuur, aantal stappen
- Multimedia: audio input voor mp3 en luidsprekers, USB-poort
- App ready 3.0 - ingebouwde Bluetooth ontvanger voor Zwift en Kinomap
- Afmetingen opgebouwd (L x B x H): 2160 x 930 x 1720 mm
- Netto gewicht: 220 kg
- Klasse: S
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 15 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TRX-9000EVO |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 93.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, Snelheid, Tijd |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gewicht | 220.00 kg |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 172.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Lengte | 216.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Maximale hellingshoek | 19% |
| Motor continue vermogen | 6.00 hp |
| Motor peak vermogen | 8.00 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Snelheid | 0.5-25 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |