Toorx RWX-500 roeitrainer
- 63414
- Merk: Toorx
Plus- & minpunten
-
Gebruikt rechtop minder dan een halve m2 ruimte; Weinig onderhoud
-
Hartslagontvanger niet standaard inbegrepen
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | RWX-500 |
|---|---|
| Breedte | 51.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Metalen constructie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
Omschrijving
De Toorx RWX-500 roeitrainer neemt weinig ruimte in beslag omdat deze in te klappen is.
Doordat de roeitrainer voorzien is van een magnetisch remsysteem kunt u kiezen uit 16 verschillende weerstanden.
U kunt doormiddel van de (optionele) hartslagband kunt u draadloos trainen op basis van uw hartslag.
Deze roeitrainer heeft de mogelijkheid om 4 verschillende gebruikers in te stellen.
Let op: om uw hartslag te meten heeft u de optionele borstband nodig.
Eigenschappen:
- Console: LCD scherm met smartphone/tablet houder
- Functies: slagen/min, totaal aantal slagen, calorieën, tijd, tijd/500M, DRAG FORCE, SPM, afstand, hartslag
- Programma's: quick start, standard, target (interval/single), manual en race.
- Zitting: gelagerd over de aluminium rails
- Weerstand verstelbaarheid: 6 niveaus gebaseerd op het waterniveau
- Hartslagmeting: ingebouwde draadloze ontvanger 5Hz (borstband optioneel verkrijgbaar)
- Voetplaten: ergonomisch gepositioneerd met vertelbare lengte
- Voorzien van: smartphone/tablet houder
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | RWX-500 |
|---|---|
| Breedte | 51.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Metalen constructie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Gewicht | 33.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 98.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 222.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 130 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Vliegwiel gewicht | 9.00 kg |
| Weerstandsregeling | Handmatig |