Toorx Loopband Race cross HIIT curved
- 80380
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aantal programma's | 7 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | RACE-CROSS |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
Omschrijving
Met de Toorx Loopband Race cross HIIT curved verbeter je kracht, snelheid, weerstand en behendigheid op een boeiende en effectieve manier.
Deze unieke manier van maakt het mogelijk om op een zeer effectieve manier intervaltraining uit te voeren.
De band volgt jouw bewegingen en dus niet dat de lopen de band moet “volgen”, zoals bij een conventionele loopband.
Dit komt meer overeen met buiten hardlopen en stelt je beter in staat om interval trainingen uit te voeren.
Het display is standaard voorzien van meerdere trainingen, zowel normale als interval trainingen die je goed kunt afwisselen.
Kenmerken:
- Console voorzien van: 9 parameters, LCD-scherm en ingebouwde draadloze hartslagontvanger
- Functies: snelheid, tijd, afstand, calorieën, watt, hartslag en cadans.
- Gebogen loopvlak met een oppervlakte van 450 x 1620 mm
- Loopplank: band glijdend op kogellagers
- Programma's: interval 20-10, interval 10-20, interval op maat, doeltijd, doelafstand, doelcalorie, doelhartslag
- Uitrusting: bidonhouder
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 7 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | RACE-CROSS |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 89.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gewicht | 220.00 kg |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 142.00 cm |
| Lengte | 180.00 cm |
| Loopvlak breedte | Smal loopvlak ≤50cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Maximale hellingshoek | 1% |
| Snelheid | 0-40 km/u |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |