Toorx ERX-9500 Crosstrainer
- 90490
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aantal programma's | 20 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | ERX-9500 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 95.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Toorx ERX-9500 Crosstrainer is voorzien van een inductieriem met 32 weerstandsniveaus, een extra breed voetvlak en 56cm paslengte.
Hierdoor is deze inzetbaar voor thuistraining, sportschool of binnen het bedrijf.
Dankzij de inductierem die zelf energie opwekt bespaar je niet alleen op je elektriciteitskosten. Het maakt je ook mogelijk het toestel overal te plaatsen.
Het witte LED-display maakt alle data aflezen erg eenvoudig.
De dubbele lagers, multi-greep handvaten en maximale gewicht tot 180 kg maken dat deze matzwarte crosstrainer voor iedereen geschikt is.
Kenmerken:
- Remsysteem: Inductie met 32 weerstanden. Zelfopwekkend
- Maximaal gebruikersgewicht: 180 kg
- Programma's: 1 manueel, 12 pre-set, 4 gebruikers, 1 hartslag-gestuurd, 1 recovery, 1 body-fat
- Hartslag: Contactsensoren en optionele borstband
- Paslengte: 56 cm
- Gewicht: 115 kg
- Afmetingen opgebouwd: 232 x 95 x 172 cm
- Functies af te lezen: Tijd, snelheid, calorieën, hartslag, RPM, Watt
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 20 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | ERX-9500 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 95.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 4 |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Gewicht | 115.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 172.00 cm |
| Lengte | 232.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Staplengte | 56.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Weerstand verstelbaar |