Toorx BRX-3000 Ergometer
- 41002
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | BRX-3000 |
| Breedte | 56.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
Door de lage instap is de BRX-3000 perfect voor revalidatie doeleinden, ook in de fitness ruimte van bedrijven staat deze ergometer goed.
Koppel door middel van bluetooth een van uw apparaten aan het display waardoor u gebruik kunt maken van diverse apps.
Haal nu nog meer motivatie uit de Kinomap en iConsole apps, het lijkt net alsof u de route zelf rijd!
Door de verschillende greep-mogelijkheden op het stuur vind u altijd de perfecte houding.
Eigenschappen:
- Verstelbare display, deze kan per millimeter gekanteld worden om zo altijd een perfect afleesbare positie te hebben.
- Het aantal trainingsniveau's van deze ergometer is 32, opgebouwd uit verschillende categoriëen. Denk hierbij aan automatische, hartslaggestuurde, recovery en race training
iConsole:
Van een hometrainer uit dit segment mag u verwachten dat het voldoet aan de modernste eisen. Toorx verbindt! De iConsole biedt u de mogelijkheid middels uw smartphone of tablet in te loggen op diverse online trainingsprogramma’s. Maar u kunt het zichzelf natuurlijk ook wat aangenamer maken door te genieten van uw favoriete serie.
Kinomap:
Wanneer u gebruik maakt van Kinomap kunt u rekenen op een adaptieve weerstand, dit wil zeggen dat het toestel de weerstand regelt aan de hand van het terrein waar u fietst in de app. Fietst u omhoog wordt het dus automatisch zwaarder. Voor optimale beleving van de app.
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 24 |
| Artikelnummer leverancier | BRX-3000 |
| Breedte | 56.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 143.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Grijs |
| Lengte | 96.00 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximaal gebruikersgewicht | 160 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Nee |
| Vliegwiel gewicht | 16.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |