Spirit Fitness Seated Leg Press
- 82858
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | SP-4311 |
|---|---|
| Breedte | 118.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
De Spirit Fitness Seated Leg Press is even comfortabel als krachtig wat betreft het versterken van uw onderlichaam.
De zitting is schuin en verstelbaar tot een optimale positie voor alle soorten gebruikers.
Het oversized voetplatform zorgt ervoor dat u bewegingsvariatie (inclusief kuitoefeningen) heeft.
Dit toestel simuleert de squat beweging en biedt uitstekende ondersteuning, waardoor de kans op letsel aan rug en wervelkolom afneemt, terwijl duurzame lineaire lagers zorgen voor een soepele beweging.
Het toestel heeft een compacte afmeting, waardoor u het potentieel van uw fitnessruimte optimaal kunt benutten.
Het is een combinatie van technologie en design en zal uw verwachtingen zonder twijfel overtreffen.
De SP-43 serie richt zich op het opbouwen van kracht met behoud van stabiliteit en comfort. De toestellen zijn ontworpen met verstelbare platforms om gebruikers in een comfortabele en optimale positie te houden. De zitkussens zijn van topkwaliteit en zorgen voor veiligheid en een goed uitgelijnde zitpositie. Met een geïntegreerde REP-teller kunt u uw trainingen bijhouden en de ingebouwde opbergruimte bovenop de toren maakt het gemakkelijk om de telefoon en het drinken van de gebruiker op te bergen.
Bovendien heeft de Selectorized collectie een compact voetafdrukontwerp waarmee u het potentieel van uw sportschool kunt optimaliseren en meer leden kunt winnen en behouden binnen uw faciliteit.
Met zijn esthetische ontwerp is de Spirit Selectorized SP-4311 zonder twijfel een toegevoegde waarde voor elke sportschool. Dit toestel is comfortabel en veilig in gebruik en maakt deel uit van een complete serie ontworpen voor de hedendaagse krachttraining.
Kenmerken:
- Oversized voetplatform voor bewegingsvariatie
- Schuine onderrand voor kuitoefeningen
- Schuine slede voor uitstekende ondersteuning en squat bewegingssimulatie
- Duurzame lineaire lagers voor een soepele persbeweging
- Solide stalen frame
- Geïntegreerde REP-teller en ingebouwde opslag op de bovenkap
- Compacte voetafdruk
- Gewicht van 2,2 kg
- Professioneel gebruik
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | SP-4311 |
|---|---|
| Breedte | 118.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 329.00 kg |
| Hoogte | 150.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 187.00 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Oefeningen | Calf press, Legpress |
| Spiergroep | Benen |
| Uitvoering | Legpress, Single Stations |