Spirit Fitness Hometrainer CU800ENT
- 95810
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 12 |
| Artikelnummer leverancier | CU800ENT |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 65.00 cm |
Omschrijving
Met de Spirit Fitness Hometrainer CU800ENT haalt u een prachtig apparaat in huis.
Een soepele rit, een ergonomisch ontwerp, onvergetelijke entertainment en voldoende opties die zorgen voor een effectieve en geavanceerde trainingservaring.
Met een zeer groot touchscreen scherm dat is voorzien van 'Screen Mirroring' waarmee u de smartphone kan spiegelen met het display.
Met vooraf geinstalleerde apps en de mogelijkheid om kabeltelevisie te kijken via een HDMI aansluiting kun je ontspannen tijdens je work-out.
Spirit Fitness Hometrainer CU800ENT
Kenmerken:
- 39.6 cm groot touchscreen met schermspiegeling, TV en streaming/nieuws/social media-apps
- Maakt verbinding met apps van derden via Bluetooth FTMS
- 3 verschillende trainingsweergavemodi voorzien de gebruiker van een verscheidenheid aan trainingsfeedback
- Extra grote pedalen met 2° inversie en snel vergrendelingssysteem
- Ergonomisch, gepolsterd zadel met horizontale en verticale verstellingen voor comfort en individuele pasvorm
- 40 weerstandsniveaus beantwoorden aan de behoeften van beginners en gevorderde sporters
- Contact en telemetrische hartslagopties om gebruikers in hun effectieve trainingszone te houden
- Regelbare ventilator en USB-poort voor het verbeteren de gebruikerservaring
- Creëer een meeslepende cardio-ervaring met 'screen mirroring' opties en gemakkelijke toegang tot entertainment- en fitness-apps, nieuws-apps en sociale media
- Transportwielen voor een gemakkelijke verplaatsing
Specificaties:
- Frame: Hoogwaardig, robuust staal met duurzame poedercoating
- Pedalen: Extra groot met snel sluitend verstelbaar riemsysteem en 2° inversie
- Q-factor: 24 cm
- Zadel: Dubbele vering, gepolsterd, verstelbaar
- Zadelaanpassingen: Horizontaal / verticaal
- Weerstand: 40 niveaus, inductierem
- Hartslagmeting: Handpulssensoren, hartslagontvanger
- Borstband: Nee
- Vliegwiel: 13.6 kg
- Aandrijving: Poly-V riem met zelfspanner
- Voeding: AC 100~240V / 50~60Hz
Console:
- Scherm: Touchscreen display van 39.6 cm, screen mirroring (iOS en Android), TV met HDMI ingang, Wi-Fi, streaming/nieuws/social media apps
- Schermweergave: Afstand, snelheid, calorieën, watt, hartslag, MET's, verstreken tijd, resterende tijd, RPM, niveau, programmaprofiel
- Programma's: Handmatig, helling, vetverbranding, cardio, HIIT, interval, 2 hartslag, op maat, fittest, constant vermogen
- Bluetooth: Ja
- USB-poort: Ja
- Unieke kenmerken: Intuïtief ontworpen interface, draadloze schermspiegeling, volledig configureerbare instellingen, vooraf geladen apps, trainingsvoortgang, 3,5 mm audio-in alleen hoofdtelefoonaansluiting, USB (voor het opladen van apparaten, voor software-updates (bevindt zich rechtsonder de console), CSAFE (voor externe TV-voeding), HDMI (voor Broadcast Vision CAB), ETHERNET (voor apps als Netflix, Hulu, Amazon, enz.), handpulssensoren, hartslagzender (borstband afzonderlijk verkrijgbaar),ventilator, dubbel accessoirebakje, transportwielen
Afmetingen:
- Product (L x B x H): 123 x 65 x 146.5 cm
- Verpakking (L x B x H): 131 x 55 x 78 cm
- Netto-/Brutogewicht: 57 kg / 66 kg
- Max. gebruikersgewicht: 200 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 12 |
| Artikelnummer leverancier | CU800ENT |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 65.00 cm |
| Compatibele apps | Spirit fit app |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 147.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 123.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 200 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 13.50 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |