TrueKinetix TrueBike indoor trainer
- 60744
- Merk: Sanden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 99 |
| Artikelnummer leverancier | TRUEKIN |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 60.00 cm |
Omschrijving
De TrueKinetix TrueBike is niet zomaar een indoor trainingsfiets.
Indoor trainen is niet moeilijker omdat het binnen saai of warm is, maar omdat het heel anders fietsen is.
En diep van binnen voel je dat in elke vezel van je lichaam.
Stap op de TrueBike van TrueKinetix en voel de echte weerstand.
Op deze manier is trainen weer leuk!
Dit is de enige fiets ter wereld die de weg voor 100% na kan bootsen.
Let op: de lengte van 150 cm is inclusief de monitor steun.
Krachtige weerstand:
TrueKinetix heeft zich gerealiseerd dat de realistische simulatie niet komt van maximaal geabsorbeerd vermogen maar van maximale weerstandkracht. Daarom heeft TrueKinetix de fiets geoptimalisserd om u de meest realistische krachtfeedback te geven. Natuurlijk kan de fiets gemakkelijk 1500 Watt absorberen, zelfs als u met 10 km/u klimt.
Intelligente aandrijving:
Het belangrijkste kenmerk van de TrueBike is het "brein". Een brein zo slim dat het de buitenweerstand op je pedalen perfect na kan bootsen en dat combineert met de krachtige motor.
Het maakt niet uit of de krachten voortkomen uit uw gewicht, de gekozen versnelling, de tegen wind of de helling. Geen enkele cominatie is onbereikbaar. De fiets maakt gebruik van geavanceerde algoritmen om uw individuele pedaalslagen te leren om de motor nog verder te optimaliseren. Hierbij moet u denken aan zelflerend systeem, directe krachfeedback en duizenden metingen per seconde.
Realistische geometrie:
Door gebruik te maken van een roadbike crank met normale Q-factor, zit je in tegenstelling tot een spinningbike met je voeten bij elkaar. Ook heeft TrueKinetix extra flexibiliteit in het frame gezet, omdat een normale racefiets ook niet uit 4 bij 4 stalen staven is opgebouwd.
De TrueBike is volledig aan te passen aan uw persoonlijke voorkeuren. TrueKinetix heeft de afmetingen en proporties van het frame van een outdoorfiets aangehouden. Het stuur en zadel kunt u aanpassen om weg- en tijdritten na te bootsen in de maten S tot en met XL.
Echte krukassen:
Laat bij het bestellen weten wat de maat van uw racefiets is. (170, 172,5 en 175 mm)
Fietsframe en fietsversnelling:
- Onafhankelijke hoogte en terug plaatsen van het zadel door rechte hoeken
- Onafhankelijke hoogte- en bereikverstelling
- Racefiets krukas met Q-factor
- Krukassen 170 - 172,5 - 175 mm
- Verwisselbaar zadel
Training:
- Maximaal 1500 Watt weerstand
- 15% helling en afdaling
- Kies uit meerdere trainingen of stel je eigen trainingen samen
- Maak je eigen account aan op de TrueBike
- Basis: 22 versnellingen (53, 36) x (11 t/m 23).
- In uw TrueAthletes account kunt u kiezen uit verschillende sets:
* 53, 39 x 12 t/m 25
* 52, 36 x 11 t/m 27
* 50, 34 x 11 t/m 30
* 53, 39, 30 x 11 t/m 32
Data en connectiviteit:
- Snelheid, afstand, tijd, hoogte, vermogen, cadans
- Selecteer 2 grafieken uit 30 velden
- Bekijk de geschiedenis
- Sluit ANT+ HR-monitor aan
- Ondersteunt ANT+ FE-C protocol (voor onder andere BigRingVR, Zwift en TrainerRoad)
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 99 |
| Artikelnummer leverancier | TRUEKIN |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 60.00 cm |
| Compatibele apps | Zwift |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Gewicht | 43.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 90.00 cm |
| Lengte | 150.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 125 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |