Schwinn AC Sport spinning fiets
- 82798
- Merk: Schwinn
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | sep-40 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 127.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
Met de Schwinn AC Sport spinning fiets heeft Schwinn de norm voor een indoor fiets naar een nieuw niveau gebracht.
Gebruikers ervaren een groter comfort met de glijgoten, het stuur, de verstelbare zitting en de duurzame stretchpads.
Er is een innovatief aandrijfsysteem toegevoegd – Carbon Drive – met een met koolstofvezel versterkte riem met tanden voor maximale duurzaamheid en echte fietsprestaties.
Dit resulteert in een op de riem gebaseerd aandrijfsysteem, dat de onderhoudsvrije duurzaamheid en prestaties van een riem combineert met het authentieke gevoel van een ketting.
Specificaties:
- Gebruikershoogtebereik: 150 cm tot 203 cm
- Q-factor: 168 mm
- Bottom Bracket: Oversized ISIS
- Pedaalinterface: 9/16 Schroefdraad
- Frame materiaal: poeder coating, aluminium
- Aandrijftrein: Carbon Blue Belt
- Weerstandssysteem: Magnetische weerstand zonder contact met 6 magneten
- Standaardpedalen: dubbele link
- Beschikbare consoles: MPower Echelon2 met optionele power-meter, Schwinn Cadence Pro-computer
Kenmerken:
- Carbon Blue duurzame aandrijflijn zorgt voor een authentieke fietservaring
- Frame-afwerking: Gepoedercoat aluminium
- Magnetische weerstandsrem voor nul onderhoud van aandrijflijnen
- Morse Taper-pedalen voor verhoogde duurzaamheid en betrouwbaarheid
- Schwinn Fit System maakt veelzijdige zit- en stuurverstellingen mogelijk voor een verfijnde positionering
- Stoelschuif, stuur, hardware: Roestvrij staal
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | sep-40 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 127.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Gewicht | 52.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 127.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 51.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 160 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 16.00 kg |
| Weerstandsregeling | Handmatig |