Sole Fitness SB1200 spinningbike
- 112700
- Merk: Sole Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | SB1200 |
| Bidonhouder | Ja |
| Compatibele apps | Sole fitness app |
Omschrijving
De Sole SB1200 tilt indoor cycling naar een hoger niveau en is de perfecte keuze voor zowel indoor als outdoor fietsers.
Dit model is nu voorzien van een 10.1-inch touchscreen, ingebouwde apps en schermspiegeling, waardoor je een meeslepende workoutervaring hebt.
De SB1200 biedt een verstelbaar zadel en stuur die zowel verticaal als horizontaal kunnen worden aangepast voor een optimale rijpositie.
Daarnaast heb je de keuze uit SPD-clipless pedalen of toe clips, zodat je zelf bepaalt hoe je traint.
Een 15.9 kg zwaar verchroomd vliegwiel in combinatie met een magnetisch remsysteem garandeert een soepele en stille rit, ideaal voor intensieve trainingen zonder afleiding.
De geïntegreerde console toont RPM, tijd, calorieverbruik, afstand en snelheid en is compatibel met een draadloze hartslagband, zodat je binnen je ideale hartslagzone blijft en optimaal resultaat behaalt.
De Sole SB1200 biedt alles wat je nodig hebt voor een intensieve en interactieve fietstraining.
Of je nu traint voor wedstrijden of je conditie wilt verbeteren, deze indoor cycle zorgt voor een soepele, effectieve en motiverende workout.
Eigenschappen
-Interactieve Functionaliteiten en Connectiviteit
-Groot 10.1-inch touchscreen voor gemakkelijke navigatie.
-Geïntegreerde tablethouder om entertainment of trainingsvideo’s te volgen tijdens het fietsen.
-Bluetooth-luidsprekers en Sole+ integratie voor een verbonden trainingservaring.
-WiFi-connectiviteit en voorgeïnstalleerde apps voor extra gebruiksgemak.
-Uitgebreide Trainingsopties
-10 voorgeprogrammeerde en 12 gebruikersspecifieke programma’s.
Specificaties
-Scherm: 10.1-inch touchscreen
-Programma’s: 10 voorgeprogrammeerd, 12 gebruikersspecifiek
-Vliegwielgewicht: 35 lb (15.9 kg)
-Weerstandsniveaus: 100 instelbare niveaus
-Weerstandstype: Magnetisch
-Pedalen: SPD/Toe Clip
-Opladen van apparaten: Nee
-Bluetooth: Ja, inclusief luidsprekers en Sole+ integratie
-WiFi: Ja
-Voorgeïnstalleerde apps: Ja
-Accessoirehouders: Ja, voor telefoon en tablet
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | SB1200 |
| Bidonhouder | Ja |
| Compatibele apps | Sole fitness app |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 10.1 inch |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 57.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | TFT |
| Vliegwiel gewicht | 16.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Handmatig |