Sole Fitness F65 loopband
- 35687
- Merk: Sole Fitness
Specificaties
| Aantal programma's | 5 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | F65 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 94.00 cm |
Omschrijving
De Sole Fitness F65 loopband is een verbeterde versie van de F63.
Ook deze keer is Sole het weer gelukt om op het gebied van prijs/kwaliteit een geweldige loopband te produceren.
De F65 loopband is uitgerust met een robuuste motor en biedt uitdagende snelheden tot 20kmh en een hellingsbereik tot 15 niveaus.
Het ruime 51cm x 152,5cm loopvlak biedt voldoende ruimte voor comfortabele stappen, terwijl het 19cm LCD-scherm met achtergrondverlichting ervoor zorgt dat je gemakkelijk je trainingsgegevens kunt bijhouden.
De F65 loopband heeft koelventilatoren en bedieningsknoppen voor snelheid en helling op de armleuningen voor extra gebruiksgemak.
Sole Fitness F65 loopband
SOLE is verheugd de nieuwste telg in onze loopbandfamilie te onthullen - het nieuwe en verbeterde F65 model. Voortbouwend op het succes van de populaire F63 biedt de F65 verbeterde functies die uitzonderlijke prestaties leveren zonder afbreuk te doen aan de betaalbaarheid.
Sole Fitness App
Sole beschikt over een fitness app die te verbinden is met het apparaat. Via bluetooth maak je connectie tussen het apparaat en je tablet of smartphone. Dit geeft vervolgens de mogelijkheid om op het scherm alle trainingsinformatie te bekijken in drie verschillende weergaven. Na de training worden deze gegevens automatisch geupload naar je persoonlijke pagina, waardoor je nauwlettend je voortgang in de gaten kunt houden. De Sole Fitness App kan gegevens delen met HealthKitApp, Fitbit, Record, MapMyFitness, Facebook en Twitter.
De loopbanden van Sole beschikken over het Cushion Flex Suspensie schokdempsysteem. Deze demping vermindert de kans op blessures en zorgt voor een vermindering van de impact met 40 procent.
Blijf verbonden en vermaakt
Blijf betrokken tijdens je training met de geïntegreerde tablethouder van de F65, waarmee je trainingsroutines kunt volgen of programma's kunt bekijken op je slimme apparaten. De loopband heeft ook een USB-poort voor opladen en Bluetooth-audiospeakers voor draadloze muziekstreaming.
Hoge prestaties en betaalbaarheid gecombineerd
De F65 loopband is uitgerust met een robuuste motor en biedt uitdagende snelheden tot 20kmh en een hellingsbereik tot 15 niveaus. Het ruime 56cm x 152cm loopvlak biedt voldoende ruimte voor comfortabele stappen, terwijl het 9-inch LCD-scherm met achtergrondverlichting ervoor zorgt dat je gemakkelijk je trainingsgegevens kunt bijhouden.
Handige en gebruiksvriendelijke console
De F65 loopband heeft koelventilatoren en bedieningsknoppen voor snelheid en helling op de armleuningen voor extra gebruiksgemak. De gebruiksvriendelijke console toont snelheid, helling, tijd, afgelegde afstand, calorieën, hartslag en tempo, samen met een 1/4-mijl trackfunctie en een piek- en dalgrafiek voor verschillende programma's. Dankzij de geïntegreerde luidsprekers kun je je media-apparaat aansluiten en muziek afspelen tijdens je workout.
Eigenschappen:
- Beeldscherm: LCD-scherm van 19 cm met witte achtergrondsverlichting
- Motor: 3.25 pk
- Programma's: 5 voorgeprogrammeerd, 2 door gebruiker gedefinieerd
- Snelheid/Inclinatie Aanpassingen: Console, Handgrepen
- Snelheidsbereik: 1-20 kmh
- Hellingshoek: 15 niveaus
- Dalingsbereik: n.v.t.
- Loopoppervlak: 51cm x 152,5cm loopvlak
- Inklapmechanisme: Vrijgavehendel
- Rolgrootte: 6cm
- Apparaat opladen: USB type A, 5V 1A
- Bluetooth: Bluetooth-luidsprekers, Sole+ gegevensoverdracht
- Wifi: Nee
- Vooraf geladen apps: n.v.t.
- Accessoirehouders: Telefoon-/tablethouder, Leesrek
- Gewichtscapaciteit: 150kg
- Hoogte opstap: 20cm
- Afmetingen gemonteerd: 208cm x 94cm x 167.5cm
- Opgevouwen Afmetingen: 112cm x 96cm x 180cm
- Afmetingen in doos: 220 cm lang x 98 cm breed x 44 cm hoog
- Item Gewicht: 119kg
- Gewicht in doos: 131kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 5 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | F65 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 94.00 cm |
| Compatibele apps | Sole fitness app |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, Muziek speakers |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, Snelheid, Tijd |
| Garantie | 3 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 2 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Gewicht | 120.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 167.00 cm |
| Lengte | 208.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Motor continue vermogen | 3.25 hp |
| Snelheid | 1-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |