Schwinn Airdyne AD2 HIIT hometrainer
- 29980
- Merk: Schwinn
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 100430 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Airdyne AD2 HIIT trainer is geschikt voor onder andere revalidatie of Crossfit doeleinden, haal deze ervaring nu in huis.
Dit originele concept wat gebruikt maakt van progressieve luchtweerstand is nu beschikbaar in Nederland.
Fit worden was nog nooit zo makkelijk, door de verwerkte technologie die gebruikt maakt van de windweerstand traint u uw lichaam als op geen enkel ander apparaat.
Hoe harder u traint, des te meer weerstand.
Of u nu revalideert op lagere intensiteit of als the next topatleet, de AD2 gaat u helpen uw doelen te behalen.
Nu uitgerust met BioFit comfort, bepaal zelf tijdens uw training de mate van verkoeling. Door de gegeneerde luchtstroom bepaalt u zelf hoe "hoog" de koeling komt te staan. Met de extra stille ventilators is dit nu erg comfortabel.Door middel van de BioDyne prestatie technologie is de beweging nu nog natuurlijker nagebootst door de armen en benen synchroon te laten bewegen. Kiest u ervoor om alleen uw onderlichaam te trainen, maak dan alleen gebruik van de voetsteunen. De AD2 heeft een uniek gepatenteerde ventilator waardoor u geruisloos op oneindig veel weerstandsniveau's kunt trainen. Nu met een eenvoudig te gebruiken display waarop u variabelen afleest als snelheid, RPM, tijd, afstand en het aantal calorieën wat u heeft verbrand.
Eigenschappen:
- Gelijktijdige trainig boven- en onderlichaam of alleen bovenlichaam of onderlichaam
- Display LCD
- Weergave van snelheid, afstand, calorieën, tijd en RPM
- Zadel is verticaal verstelbaar
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 100430 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Geen |
| Hoogte | 127.00 cm |
| Lengte | 117.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 112 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Handmatig |