Finnlo Aquon Competition roeitrainer zwart
- 25466
- Merk: Finnlo
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Ketting |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | F3708 |
| Breedte | 63.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Finnlo Aquon Competition roeitrainer zwart laat je de grenzen opzoeken.
De Aquon werkt met een directe krachtoverbrenging wat zorgt voor een meer realistische roei-ervaring, dit samen met de ketting- en terugtrek technologie van Finnlo maakt deze stevige roeimachine van topkwaliteit extreem duurzaam.
De ingebouwde trainingscomputer biedt 10 zeer motiverende programma's om uit te kiezen, om uw eigen aangepaste training te creëren.
Daarnaast beschikt hij over 9 weerstandsniveaus zodat je altijd een tandje bij of terug kunt schakelen.
Met smartphone houder voor extra entertainment tijdens het trainen.
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Ketting |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | F3708 |
| Breedte | 63.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | USB connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Gewicht | 37.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 108.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 238.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Weerstandsregeling | Handmatig |