Matrix Loopband TF50 XER
- 73835
- Merk: Matrix
Specificaties
| Aantal programma's | 12 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TF50XER |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 91.00 cm |
Omschrijving
Met de Matrix Loopband TF50 XER ervaart u een krachtige en natuurlijke loop.
Dit komt door de combinatie van het meest geavanceerde frame en loopvlak in de industrie.
De TF50 heeft een opvouwbaar ontwerp waardoor de loopband eenvoudig en compact op te bergen is.
Daarnaast is de loopband zeer compleet door het langere loopoppervlak, uitgebreide comfortfuncties, Ultimate Deck System en exclusieve Johnson aandrijfsysteem.
Let op: deze loopband is verkrijgbaar met 4 verschillende consoles. Deze loopband is uitgevoerd met de XER console, voorzien van zeer veel opties.
Klik hier om de verschillen tussen de consoles te vergelijken.
Kenmerken frame:
- Aandrijfsysteem: 3,25 pk continu werkend DC Johnson aandrijfsysteem
- Dempingssysteem: ultimate deck systeem
- Extra's: bidonvakken, apparatenrek, soft-touch knoppen, hartslaggrepen, aluminium zijrails, 4-wiel transportsysteem
- Ingeklapte afmetingen: 106 x 91 x 192 cm
- Instaphoogte: 17,8 cm
- Loopband: 2-ply, 2,2 mm
Gemakkelijk opvouwbaar frame:
Dankzij het dynamische opvouwbare ontwerp kunt u de loopband in een handomdraai in een hoek van bijna 90 graden zetten en op een transportsysteem met vier wielen wegrollen wanneer u ruimte nodig hebt.
Gemak voorzieningen:
Inclusief vakjes voor waterflessen, soft-touch knoppen, hartslaggrepen, aluminium zijrails en een transportsysteem met vier wielen.
Johnson aandrijfsysteem:
Het Johnson Drive System helpt u in het perfecte ritme te blijven met een stil, duurzaam en responsief aandrijfsysteem voor continu gebruik dat bij elke voetstap opnieuw wordt gekalibreerd.
Ultimate Deck System:
Ons exclusieve Ultimate Deck System bestaat uit een zwaar frame, een extra dik loopdek en kussens van industriële kwaliteit voor kilometerslange duurzame prestaties.
Vergroot loopoppervlak:
Een breder loopoppervlak geeft je de ruimte die je nodig hebt voor hardlopen en sprinten dichtbij de drempel, perfect voor intervaltraining met hoge intensiteit.
XER Console - intuïtieve app-interface:
De XER console heeft een duidelijk 10" touchscreen en een intuïtief beginscherm dat eenvoudig toegang biedt tot entertainment. WIFI en Bluetooth beschikbaar.
Kenmerken console:
- Apps: Mijn Media, HDMI, Netflix, Hulu, Spotify, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, MyFitnessPal, Weer, Webbrowser, Flipbook, Perslezer, Solitaire Suite, WeChat, YouKu, Weibo, Iqiyi, NetEase (andere apps verschillen per markt)
- Bluetooth: Aansluiten op populaire trainings- en coaching-apps, Bluetooth-hoofdtelefoon, Bluetooth-hartslagmeter
- Console extra’s: Geïntegreerd leesrek, energiebesparende modus, audio in/uit
- Display feedback: Verstreken tijd, tijdsdoel, resterende tijd, klok, mijlen / kilometers, RPM, huidige snelheid (MPH/KPH), vorige snelheid (MPH/KPH), tempo, gemiddeld tempo, hartslag, piekhartslag, calorieën, calorieën per uur, watt, METS, hoogte, helling, vorige helling
- Display type: 10" klasse capacitief aanraakscherm (26 cm)
- Gewicht: 4,5 kilogram
- Hartslag: Draadloze Bluetooth hartslag, Bluetooth hartslagband inbegrepen
- HDMI poort: Geen
- Speakers: 3 watt
- USB poort: Voorzijde: Te gebruiken voor toegang tot media van compatibele apparaten en voor het installeren van software-updates. Laadt de meeste apparaten op tot 2,4 ampère.
- ViewFit connectiviteit: Ja
- WIFI: ViewFit Connectivity, entertainment-apps, software-updates
- Workouts: 12 in totaal - handmatig, glooiende heuvels, intervallen, tijdsdoel, afstandsdoel, caloriedoel, streefhartslag (snelheid), Sprint 8, Virtual Active American Northeast, Virtual Active Northern Rockies, iFit, aangepast
Blijf verbonden:
Trainen hoeft niet een eenzame ervaring te zijn, de XER console bevat Facebook, Twitter, Instagram, PressReader en Weer-apps om u te helpen verbonden te blijven terwijl u zweet.
Sprint 8:
Dit wetenschappelijk gevalideerde intervaltrainingsprogramma met hoge intensiteit verbrandt vet en bouwt
spieren op in korte workouts die iedereen in zijn schema kan inpassen.
Vermaak uzelf:
U kunt genieten van uw favoriete programma's, muziek en films terwijl u traint. De XER console wordt geleverd met Netflix, YouTube, Spotify en andere populaire entertainment-apps waarmee u eenvoudig kunt inloggen met uw eigen account. Entertainment-apps zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Verbinden op een krachtige nieuwe manier:
Nu kan geavanceerde Bluetooth uw slimme loopband verbinden met uw favoriete fitness-apps. Dat betekent dat u kunt rennen en concurreren met fitnessenthousiastelingen van over de hele wereld, waardoor uw training tot leven komt als nooit tevoren. (Bluetooth hartslagmeter inbegrepen bij aankoop.)
Virtuele actieve meeslepende workouts:
Ervaar een meeslepende workout met HD bestemmingsbeelden die zijn gesynchroniseerd met de snelheid van uw workout. Inclusief twee Virtual Active-cursussen.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 12 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TF50XER |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 91.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie, Wifi |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 158.00 cm |
| Lengte | 206.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Maximale hellingshoek | 15% |
| Motor continue vermogen | 3.25 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Snelheid | 0.8-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |