Matrix ligfiets R5X gebruikt
- 39451
- Merk: Matrix
Specificaties
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BBRBR5X |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 73.00 cm |
| Conditie | Gebruikt model |
Omschrijving
De Matrix ligfiets R5x gebruikt is een professionele cardiomachine die speciaal ontworpen is voor mensen die exta comfort rondom de rug wensen tijdens een training.
De R5x beschikt over een ergo Form-zitting en -rugkussen voor maximale comfort en ondersteuning in uw rug.
Het instapmodel, met grote ruimte tussen de pedalen en de stoel, maakt de ligfiets eenvoudig toegankelijk, zelfs voor gebruikers met een beperkte mobiliteit of met overgewicht.
Daarnaast kunt u met één handbeweging gemakkelijk uw gewenste stoelpositie afstellen.
Deze gebruikte ligfiets is volledig nagekeken en getest en is in een zeer goede staat.
Matrix ligfiets R5x gebruikt
Dit toestel is bijvoorbeeld ingezet als demo model, showroom model of gebruikt door een vorige eigenaar. Vervolgens is deze door onze specialisten intensief nagekeken. Daar waar nodig zijn onderdelen vervangen, zodat het toestel zowel motorisch als aandrijftechnisch als 'nieuw' functioneert. Ten slotte is deze uitvoerig getest zodat we er zeker van zijn dat hij technisch 110% in orde is!
De R5x is afkomstig van het merk Matrix, wat staat voor gebruiksgemak en duurzaamheid in combinatie met een goed design. Regelmatig gebruik maken van de R5x is een fantastische manier om uw cardio-uithoudingsvermogen te stimuleren. Daarnaast is de R5x een handig middel om gezond gewichtsverlies te bevorderen in combinatie met het versterken van uw spieren.
Perfecte toegankelijkheid
De Matrix R5x is eenvoudig toegankelijkheid. Dankzij het doorstapontwerp kunnen gebruikers gemakkelijk op- en afstappen. Verder beschikt de ligfiets over een Ergo Form-zitting en -rugkussen, voor meer comfort en ondersteuning tijdens de training.
Persoonlijke ventilator
In de Matrix ligfiets R5x vindt u een persoonlijke ventilator met 3 snelheden om elke training zo prettig mogelijk te maken.
Work-outs
De Matrix ligfiets R5x beschikt naast het Sprint 8-trainingsprogramma over vele andere trainingsprogramma's, wat u gemotiveerd houdt als u uw fitnessdoelen behaald.
Matrix LED-console
De levendige Matrix LED-console geeft belangrijke informatie weer over afstand, tijd, calorieën, snelheid, tempo, helling, hartslag, watt en MET, zodat u gemakkelijk uw voortgang kunt volgen.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 8 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BBRBR5X |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 73.00 cm |
| Conditie | Gebruikt model |
| Display opties | USB connectie, Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 2 |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 139.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 161.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Transportwielen | Nee |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |