Flow Fitness DTM100i Walkingpad
- 40814
- Merk: Flow Fitness
Specificaties
| Aantal programma's | 2 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | FFD19501 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 64.00 cm |
Omschrijving
De nieuwe Walking pad DTM100i is de nieuwste toevoeging aan de lijn loopbanden van Flow fitness.
De compacte loopband is ontwikkeld voor wandelaars die aan hun conditie willen werken of hun gewicht op peil willen houden.
Deze erg compacte loopband is bruikbaar in bijna alle ruimtes en past zich aan naar uw behoeftes, met verschillende sensoren voelt hij aan hoe u loopt en versnelt hij automatisch waar nodig.
Het risico op blessures is vrijwel nihil vanwege de goede demping van de DTM100i.
Flowfitness DTM100I Walkingpad
De erg compacte walking pad is een fantastische toevoeging voor alle wandelaars die graag actief willen blijven wanneer het buiten nat en koud is. Dit makkelijk bruikbare model hoeft u simpelweg alleen uit te klappen voor gebruik. Door middel van een afstandsbediening kunt u handmatig de snelheid aanpassen, wanneer u hem op de automatische modus zet voelen 2 sensoren aan of u naar voor of achter loopt. Aan de hand van deze data gaat de loopband dan automatisch wat sneller of langzamer.
Walkingpad App
Deze loopband is compitabel met de Flowfitness walkingpad app. Deze app legt jouw prestaties vast, zodat je je vorderingen nauwkeurig kunt bijhouden. De app heeft daarnaast verschillende mogelijkheden om je work-outs aan te passen aan jouw voorkeur. Zo kan je snelheidslimieten aangeven, de automatische modus instellen op gevoeligheid of de opstart aanpassen. Door je persoonlijke gegevens in te voeren, zoals je gewicht, je lengte en je leeftijd, krijg je extra opties.
Garantievoorwaarden:
| Garantie | Thuisgebruik |
| Onderdelen | 3 jaar |
| Voorrijkosten & arbeidsloon | 2 jaar |
| Frame | 10 jaar |
| Motor | 10 jaar |
| Maximaal gebruik | 10 uur per week |
Levering binnen 1-2 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 2 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | FFD19501 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Snelheid, Tijd |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 30.00 kg |
| Hartslagmeting | Geen |
| Hoogte | 17.00 cm |
| Lengte | 90.00 cm |
| Loopvlak breedte | Smal loopvlak ≤50cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 100 kg |
| Maximale hellingshoek | Geen helling |
| Motor continue vermogen | 1.00 hp |
| Motor peak vermogen | 2.00 hp |
| Motor vermogen | Licht vermogen |
| Snelheid | 0.5 - 6 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Type display | LED |
| Waterpas afstelbaar | Nee |