Lifemaxx Body pump opbergrek voor maximaal 30 sets
- 35836
- Merk: LifeMaxx
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | LMX1143 |
|---|---|
| Breedte | 110.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 144.00 cm |
Omschrijving
Het Lifemaxx Body pump opbergrek voor maximaal 30 sets is het perfecte rek om body pump materialen in op te bergen.
Het opbergrek biedt plaats voor ruim 30 body pump sets en additionele Body pump 10kg schijven.
Het zilverkleurige frame is stijlvol en robuust en het rek is gemakkelijk te verplaatsen door de wielen onder het rek.
Lifemaxx Body pump opbergrek voor maximaal 30 sets
Eigenschappen:
- Lengte: 1140 mm
- Breedte: 1100 mm
- Hoogte: 1440 mm
- Inclusief kwalitatief sterke zwenkwielen
- Exclusief body pump sets
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | LMX1143 |
|---|---|
| Breedte | 110.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 144.00 cm |
| Kleur specifcatie | Zilver |
| Lengte | 114.00 cm |
| Uitvoering | Halterschijven rek, Halterstangen rek |