Life Fitness loopband Integrity Series CLST gebruikt
- 40937
- Merk: Life Fitness
Specificaties
| Aantal programma's | 28 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BBLFTRCLST |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 94.00 cm |
Omschrijving
De Life Fitness CLST loopband is met zijn 4-PK (8-PK piek vermogen) AC motor een echt krachtpaard.
Hij is voorzien van het Life Fitness gepatenteerde FlexDeck Shock Absorption System, dat belasting van de knieën en gewrichten tot 30% vermindert vergeleken met rennen op een harde ondergrond.
Daarnaast is hij ook voorzien van het DX3 Belt and Deck System dat een met smeermiddel behandelde riem combineert met een Advanceed Belt Tracking System.
Dit apparaat is zo duurzaam dat het op vliegdekschepen wordt ingezet om continu te worden gebruikt in intensieve sessies van 30 minuten.
Deze gebruikte loopband is volledig nagekeken, getest en is in een zeer goede staat.
Dit toestel is ingezet als demo model, showroom model of gebruikt door een vorige eigenaar. Onze specialisten hebben hem van binnen en buiten intensief nagekeken. Daar waar nodig zijn onderdelen vervangen, zodat het toestel zowel motorisch als aandrijftechnisch als 'nieuw' functioneert. Ten slotte is deze uitvoerig getest zodat we er zeker van zijn dat hij technisch 100% in orde is!
Eigenschappen:
- DX3 Belt and Deck System
- FlexDeck Shock Absorption System
- Hartslagmeting: Lifepulse hand sensors en Polar Telemetry
- Motor: krachtige 4-pk AC Motor
- 28 Workouts
- 9 talen
- Geïntegreerd leesrek en accessoirebak
- Ergonomisch correcte handgrepen
Trainingen:
- Manual
- Quick Start
- 5 Zone Training+ workouts
- 5 Interval Workouts
- 3 Goal Workouts
- 6 Custom workouts
- 7 Fitness Test Protocols
- Customised Cool Down
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 28 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | BBLFTRCLST |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 94.00 cm |
| Conditie | Gebruikt model |
| Display formaat | 15 inch |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 6 |
| Gebruikers programma's | 6 |
| Gewicht | 193.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 158.00 cm |
| Instelbare demping | Nee |
| Lengte | 211.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Maximale hellingshoek | 15% |
| Motor continue vermogen | 4.00 hp |
| Motor vermogen | Zwaar vermogen |
| Serie | Life Fitness Integrity series |
| Snelheid | 0.8-23 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Nee |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Nee |
| Waterpas afstelbaar | Ja |