Life Fitness Insignia Series Leg Extension
- 37941
- Merk: Life Fitness
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | SS-LE |
|---|---|
| Breedte | 106.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
Tussen het zitpad en het rugpad van de Life Fitness Insignia Series Leg Extension zit een hoek van 100 graden voor meer comfort bij een volledige contractie van de quadriceps.
Hoogwaardige Insignia Series-krachttrainingstoestellen met steekgewichten hebben intelligente trekjes en subtiele designelementen waardoor dit product natuurlijk aanvoelt en een werkelijk onvergetelijke ervaring biedt.
Life Fitness Insignia Series:
Premium krachttoestellen die een opvallend aantrekkelijk design combineren met uitnodigende ontwerpelementen voor een perfecte interactie tussen sporter en apparaat.
Insignia Series-apparaten stellen een nieuwe standaard op het gebied van krachttrainingstoestellen met steekgewichten en zorgen ervoor dat uw fitnessclub zich onderscheidt van de concurrentie.
Technische Specificaties:
- Afmetingen (L x B x H) 167 x 106 x 148 cm
- Gewicht 285 kg
- Blokgewicht: 130 kg, uit te breiden naar 152 kg
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | SS-LE |
|---|---|
| Breedte | 106.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 227.00 kg |
| Hoogte | 148.00 cm |
| Lengte | 167.00 cm |
| Oefeningen | Leg extension |
| Spiergroep | Benen |
| Uitvoering | Leg extension, Single Stations |