Life Fitness Axiom series leg extension combi
- 66966
- Merk: Life Fitness
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | OP-SLCE |
|---|---|
| Breedte | 117.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
De Life Fitness Axiom series leg extension combi kan gemakkelijk zittend ingesteld worden.
Het is mogelijk om de werkarmpositie, tibia- en dijbeenbeschermers met 1 hand in te stellen waardoor verschillende gebruikers snel hun favoriete opstelling kunnen kiezen.
Dit toestel is met zijn ruimte besparende ontwerp geschikt om uw hamstrings, quadriceps en onderlichaam te trainen.
Met een zithoek van 20 graden, zorgt dit voor een maximale inzet van de hamstring en quadriceps.
De “werkarm” heeft een groot bewegingsbereik en is te verstellen in 3 zittende beencurl standen en 3 extensiestanden.
De meerdere verstellingen zoals de werkarm positie, het tibia kussen en rugkussens, zorgen voor een goed comfort voor verschillende gebruikers met andere vaardigheden en lengtes.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | OP-SLCE |
|---|---|
| Breedte | 117.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 273.00 kg |
| Hoogte | 135.00 cm |
| Lengte | 178.00 cm |
| Oefeningen | Leg extension |
| Spiergroep | Benen |
| Uitvoering | Leg extension, Single Stations |