Life Fitness Axiom series abdominal/back extension
- 123236
- Merk: Life Fitness
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | PH-OPABBA-01 |
|---|---|
| Breedte | 114.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
De Life Fitness Axiom series tricep extension zorgt voor een effectieve workout voor uw buik- en onderrugspieren.
Het uitnodigende ontwerp is buitengewoon effectief voor romptraining.
Kenmerken:
- Uniek, open werkarmontwerp zorgt voor gemakkelijk op- en afstappen
- 8 werkarmaanpassingen bieden gebruikers verschillende startposities
- Twee verschillende voetsteunposities zorgen voor effectief gebruik door sporters met allerlei lengtes
- Het lendenkussen zorgt voor correcte positionering en comfortabele ondersteuning van gebruikers tijdens trainingen
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | PH-OPABBA-01 |
|---|---|
| Breedte | 114.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 235.00 kg |
| Hoogte | 135.00 cm |
| Lengte | 147.00 cm |
| Spiergroep | Buik, Rug |