Body-Solid 2 laags dumbbell rek
- 35634
- Merk: Body-Solid
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KPDR282 |
|---|---|
| Breedte | 36.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 56.00 cm |
Omschrijving
Met deze Body-Solid 2 laags dumbbell rek houd je de trainingsruimte georganiseerd, schoon en veilig.
het dumbbel rek kan tegen elke muur of in het midden van de kamer worden geplaatst.
Dumbbells worden apart verkocht
Body-Solid 2 laags dumbbell rek
Eigenschappen:
- kan 1 paar van alle 2,3 - 13,6 kg dumbbells houden
- Gewicht: 14,5 kg
- Afmetingen: L 82 cm x B 36 cm x H 56 cm
Levering binnen 3-7 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | KPDR282 |
|---|---|
| Breedte | 36.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoogte | 56.00 cm |
| Kleur specifcatie | Grijs |
| Lengte | 82.00 cm |
| Uitvoering | Dumbbell rek |