Kettler Alpha run 600 loopband
- 64117
- Merk: Kettler
Specificaties
| Aantal programma's | 32 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TM1039-100 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 93.00 cm |
Omschrijving
De Kettler Alpha run 600 loopband overtuigd met zijn veelzijdige eigenschappen vooral de ambitieuze hardlopers.
De loopband kan een maximale snelheid halen van 20 km/u door de 3 pk DC-motor.
In het voetgedeelte zorgt het speciale Energy Deck voor optimale demping.
Het is mogelijk om uit 36 verschillende trainingen te kiezen.
Doormiddel van de extra knoppen op de leuningen kunt u de helling en snelheid gemakkelijk aanpassen.
Dankzij een soft-drop-mechanisme kan het loopvlak worden verhoogd en biedt het een andere trainingsmogelijkheid.
Via de bluetooth is het mogelijk om uw hartslagontvanger, sporthorloge en de Kinomaps app te koppen aan de loopband.
Trainingscomputer:
De loopband is voorzien van een hoogwaardige trainingscomputer die alle activiteiten registreert en dit na elke training samen vat. U kunt zelf de trainingsconfiguratie, persoonlijke hartslagzones, weergavevoorkeuren en trainingsintensiteit instellen. Hiermee kunt u elke training optimaliseren.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 32 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | TM1039-100 |
| Automatische hellingshoek | Ja |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 93.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie, Muziek speakers, USB connectie, Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikersgeheugen | 1 |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Gewicht | 115.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 144.00 cm |
| Instelbare demping | Ja |
| Lengte | 208.00 cm |
| Loopvlak breedte | Breed loopvlak ≥51cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Maximale hellingshoek | 0 - 12% in stappen van 1% |
| Motor continue vermogen | 3.00 hp |
| Motor vermogen | Licht vermogen |
| Snelheid | 1-20 km/u |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Waterpas afstelbaar | Ja |