Keiser Crosstrainer M5i
- 83460
- Merk: Keiser
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 5602 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 58.00 cm |
Omschrijving
De Keiser M5i crosstrainer de ideale crosstrainer voor als u een volledige lichaamstraining wilt uitvoeren.
De crosstrainer biedt een unieke “low-impact” cardio workout die geschikt is voor alle fitness niveau’s en leeftijden.
Met deze crosstrainer kunt u in uw eigen veilige omgeving - thuis - via online streaming of met het gebruik van apps een tal van trainingen uitvoeren!
Bovendien kun je gratis live deelnemen aan diverse online trainingen van het internationale Keiser Instructors Team.
De Keiser M5i biedt de gebruiker een ongekende ervaring.
Kenmerken:
- Antislip riem
- Draadloze Bluetooth-technologie
- Gemakkelijk te installeren
- Gemakkelijk transport
- Gewatteerde bewegende handgrepen
- Intuïtieve M-serie computer
- Medialade en lade voor losse items
- Niet-slijtage magnetische weerstand
- Oneindige weerstandsaanpassingen
- Soepele weerstandsverschuiving
- Vaste handgrepen met dubbele plaatsing
- Verstelbare hoogte
- Waterfleshouder
Blijf gemotiveerd met realtime ritgegevens:
Motivatie gaat over tastbare vooruitgang en doorzetten naar het volgende niveau. Wij motiveren je met:
- FTP tests en tracking voor de meest nauwkeurige en persoonlijke gegevens.
- Gear en RPM aanbevelingen om je te helpen je doelen te bereiken.
- Live performance feedback toont jouw vermogen, hartslag, RPM, FTP zones en watts/kg ratio’s.
Rijden hoe je wilt, wanneer je wilt:
We hebben de variëteit die bij jouw stijl past. Kies uit op maat gemaakte en interactieve trainingen.
- Begeleide sessies die variëren in intensiteit, duur en formaat.
- Free Rides laten je in je eigen tempo rijden, terwijl je je trainingsgegevens vastlegt.
Maak overal verbinding:
Of je nu thuis of in de sportschool traint, de M Series App houdt je verbonden.
- Maak verbinding met elk Keiser Cardio-apparaat met Bluetooth.
- Snelle Bluetooth zorgt voor een gemakkelijke en betrouwbare verbinding.
- Synchroniseer je gegevens met gezondheids- en trainingsapps zoals Strava en Apple Health.
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 5602 |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 58.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd, Wattage, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 58.00 kg |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 130.00 cm |
| Lengte | 168.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Verstelbare paslengte | Zonder verstelbare paslengte |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |