Intenza Fitness 450i crosstrainer
- 82828
- Merk: Intenza Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | 450-ETi2S |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
Omschrijving
De Intenza Fitness 450i crosstrainer is ontworpen voor een stabiele en natuurlijke training.
Deze crosstrainer bootst naadloos de timing en gang van natuurlijk hardlopen na.
Door de intuïtief soepele en low-impact beweging voorkomt de crosstrainer de belasting van uw gewrichten en zorgt voor een totale lichaamstraining.
Het ergonomische stuur is verhoogd om de staande positie comfortabel vast te houden.
De trapbeweging is aangepast om de beweging van de benen tijdens het lopen op de grond na te bootsen.
450 i2S console:
De prachtig geproportioneerde Intenza 450 i2S Console staat synoniem voor functie en waarde en is ontworpen om doelgericht en duidelijk te trainen. Met een eenvoudige en intuïtieve gebruikersinterface met witte LED-achtergrondverlichting, bestaande uit drie knoppen, plaatst Intenza's nauwkeurige Uni-Dial de gebruiker vooraan in het midden om te allen tijde volledige toegang tot de functies te bieden. De met laser geëtst aluminium beklede anti-slip schuine kanten zorgen voor ongeëvenaarde functionaliteit en controle tijdens de training.
De 450 i2S verenigt kracht met finesse en geeft u het vertrouwde tactiele gevoel van de Intenza-ervaring door het gebruik van hoogwaardige materialen en details; maar wanneer uw focus puur op training ligt, biedt de aerodynamische functionaliteit in combinatie met all-terrain programma's een ongeëvenaarde bruikbaarheid.
Prestatie-eigenschappen:
- 3-fase generator: Energiebesparende hybride generator levert consistente prestaties voor een soepele en stille training.
- Riemaandrijving: Riemaandrijving voor soepelere, stillere prestaties.
- Minimaal onderhoud. Snel en eenvoudig onderhoud.
- Trapas: Hoogwaardige trapas met afgedichte precisiekogellagers voor uitzonderlijke prestaties.
- Hellingshoek: 16 niveaus
- Maximaal vermogen: 630 watt (niveau 40 bij 150 SPM)
- Minimum Watts: 15 Watts (Niveau 1 bij 40 SPM)
- Pedaal tot pedaal afstand: 6cm (2.3")
- Weerstandsniveaus: 40 weerstandsniveaus voldoen aan de nieuwe Europese EN957-9 normen
- Opstaphoogte: 35cm
- Staplengte: 52-55cm
- Hoogtebereik gebruiker: 147-193cm
Elliptische kenmerken:
- Display uitlezingen: HR, Watt, Tijd, Helling, Calorieën, Afstand, SPM, Niveau, Trainingsoverzicht, Trainingsprofiel
- Hartslagmeting: Polar gecodeerde draadloze telemetrie technologie: ingebouwde hartslag ontvanger (hartslag zender band vereist). Digitale contacthartslagtechnologie zorgt voor precisie en betrouwbaarheid
- On-The-Fly: Maakt het mogelijk om tijdens de training over te schakelen naar andere trainingsprogramma's
- Energiebesparend systeem: Energiebesparende modus wordt gebruikt om het stroomverbruik te minimaliseren (niet meer dan 0,5W), wat voldoet aan de Erp EC 1275/2008 eisen.
- MYE Audio Kit Opties: Optionele accessoires ondersteunen MYE audio-ontvanger
- Uni-Dial-bediening: Volledige toegang tot en controle over de functies en instellingen van de gebruikersinterface met het gemak van een Uni-Dial.
- C-SAFE-standaardvoeding: Standaard C-SAFE-voeding ondersteunt de voeding van extern gereedschap
- Type display: Groot wit verlicht LED berichtencentrum biedt gemakkelijk alle benodigde informatie
Trainingsopties:
- Fitheidstest: Fitness test bepaalt het individuele fitnessniveau op basis van VO2 max normen. De testmethode omvat Astrand-Rhyming.
- Quick Start is een handmatige training.
- Programma voor gevorderden: 10 Vooraf ingestelde programma's: 1:3 interval, 1:2 interval, 1:1 interval, 3 stappen interval, Easy Hill, Rolling Hills, Peak, Hill Step, HIIT Beginner, HIIT Gevorderd.
- Doelprogramma: 3 Doelprogramma's: Tijd (1-99 min), Afstand (1-99 km), Calorieën (10-2500 Kcals)
Comfortfit functies:
- Accessoires Houder: Handig geplaatste accessoire houder voor draagbare muziekspelers en mobiele telefoons
- Ergo Bar Control Centre: Ergonomisch geplaatste contacthartslagsensoren, knoppen voor helling en weerstandsaanpassing bij uw vingertoppen voor gebruiksgemak
- Voetpedalen: Ergonomisch ontworpen oversized voetpedalen met zachte grip voor meer stabiliteit en comfort tijdens de training
- Frame: Robuuste framestructuur ontworpen voor stabiliteit en duurzaamheid. Aluminium voorbouw biedt esthetische aantrekkingskracht.
- Hellingshoek: Trainen met helling vergroot de trainingsvariatie en de trainingsresultaten voor verschillende spiergroepen.
- Bovenlichaam bewegende armen: Synchronisatie van bovenlichaam en onderlichaam verhoogt de totale lichaamsfitheid.
- Waterfleshouders: Dubbele waterfleshouders ondersteunen waterflessen van 1 liter
Beschikbaar, vraag onze klantenservice naar de levertijd
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 10 |
| Artikelnummer leverancier | 450-ETi2S |
| Beweging | Voorwaarts en achterwaarts |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 84.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Helling, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 185.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 172.00 cm |
| Lengte | 209.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Vliegwiel | Zwaar vliegwiel (16-30 kg) |
| Waterpas afstelbaar | Ja |