Horizon Crosstrainer elliptical Andes 2.0
- 73773
- Merk: Horizon
Specificaties
| Aantal programma's | 16 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 100987 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Horizon Crosstrainer elliptical Andes 2.0 is een perfect instapmodel.
Met de Andes 2.0 kunt u trainen zonder uw gewrichten te belasten, binnen uw eigen 4 muren.
Zowel tijdens normale als intensieve trainingssessies, traint u met veel comfort, stabiliteit en gelijkmatige bewegingen.
Console:
- Display type: 4.5" LCD scherm met hoog contrast
- Hartslag: handpuls sensoren en borstbandontvanger (verkrijgbaar als accessoires)
- Programma's: 9 programma's (handmatig, interval, spel, gewichtsverlies, uithoudingsvermogen, omgekeerde training, willekeurig, watt, streefhartslagzone, gebruiker)
- Weergaven: tijd, afstand, calorieën, snelheid, rpm, weerstandsniveau, hartslag, watt, hr wiel, profiel
Kenmerken:
- Extras: energiebesparende modus, transportwieltjes, smart device houder, hr wheel, waterfleshouder, luidspreker
- Opstaphoogte: 27 cm
- Pedalen / loopwerk: grote, slipvrije pedalen, versterkte en een geluid geoptimaliseerde looprails
- Q - factor (pedaalafstand): 5 cm
- Staplengte: 46 cm
- Vliegwiel/inductiesysteem: 7 kilogram voor soepele, gelijkmatige bewegingen
Weerstandssysteem:
- Remsysteem: ECB magneetrem
- Stroomvoorziening: adapter
- Weerstanden: 10 elektronisch gestuurde weerstanden
Levering binnen 2-5 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aantal programma's | 16 |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 100987 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 64.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 66.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 163.00 cm |
| Lengte | 173.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Staplengte | 46.00 cm |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Vliegwiel | Licht vliegwiel (1-15 kg) |
| Vliegwiel gewicht | 7.00 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |