Spirit Ligfiets professioneel CR900LED recumbent bike
- 39135
- Merk: Spirit Fitness
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 6 |
| Artikelnummer leverancier | CR900LED |
| Breedte | 74.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
Omschrijving
De Spirit Ligfiets professioneel CR900LED recumbent bike is duurzaam gebouwd, dit brengt gemak en comfort bij een workout tot een nieuw level.
Het ontwerp maakt het makkelijk de fiets op en af te gaan voor alle gebruikers.
De gegoten schuim stoel is traploos verstelbaar langs de stoelrail en de pedalen maken snel van start gaan mogelijk.
Het krukasstelsel en extra grote rollagers bieden een vloeiende pedaalbeweging.
Alle belangrijke informatie wordt getoond op het display tijdens de oefening en een samenvatting hiervan wanneer je klaar bent.
Dankzij de transportwielen is de ligfiets gemakkelijk te herpositioneren.
Spirit Ligfiets professioneel CR900LED recumbent bike
Het eersteklas, ultraheldere blauwe LED-display met ingebouwde ventilator heeft een C-Safe poort, voedingspoort voor TV afstandsbediening, LED hartslaggrafiek, makkelijk leesbare rondenteller en een geïntegreerd tablethouder. Alle relevante informatie wordt tijdens de training weergegeven en een samenvatting van de verzamelde gegevens wordt weergegeven wanneer u klaar bent. En met de gratis Spirit Fit-app kunt u al uw trainingen bijhouden en opslaan.
Kenmerken:
- Uitsparingontwerp met een gemakkelijke verstelbare zit
- Extra brede poly-V riem en veeras voor een verlengde levensduur van de riem en kogellagers
- Extra grote krukas met industriële kogellagers
- Ergonomische pedalen met een 2° inversie voor een comfortabele training
- Dankzij het generatorsysteem kan het toestel overal worden geplaatst
- Gebruiksvriendelijk blauwe LED-display, consistent met de andere Spirit Fitness 900 Series producten
- Voorgevormd zadel en rugleuning van schuimrubber met een hoge dichtheid
- Contact- en telemetrische hartslagmeting om sporters in een effectieve trainingszone te houden
- Handige opslagruimte voor sleutels, smartphone, ...
- Volg en registreer uw trainingen met de gratis Spirit Fit App.
Specificaties:
- Frame: Zwaar staal met hoge weerstand, epoxyhybride, dubbel gepoederlakt
- Pedalen: Ergonomisch, gepolsterd met 2° inversie
- Zitting: Comfortabel voorgevormde zit en rugleuning, vooruit en achteruit te verstellen over de rail, met behulp van het gele veerbelaste hendel direct voor de zit
- Weerstand: 40 niveaus
- Hartslagmeting: Contact & telemetrisch
- Borstband: Nee
- Vliegwiel: 13.6 kg met 9.5:1 verhouding tussen pedaal en vliegwiel
- Aandrijving: Extra brede poly-V riem en veeras
- Remsysteem: EMS (European Modular System)
- Krukas: 25 mm met industriële rollagers
- Stroomvoorziening: Zelfgenererend
Console:
- Scherm: Premium, ultra-helder blauw LED display met C-Safe- en voedingspoort voor TV-afstandsbediening, LED hartslaggrafiek, makkelijk leesbare toerenteller en geïntegreerd tablethouder
- Schermweergave: Verstreken tijd, resterende tijd, afstand, calorieën, calorieën/uur, snelheid, rpm, watts, METs, hartslag, niveau, rondes
- Programma's: Handmatig, helling, vetverbranding, interval, cardio, kracht, HIIT (zeer intensieve intervaltraining), fittest, hartslag
- Unieke kenmerken: MP3 audio aansluiting & luidsprekers, ventilator
Afmetingen:
Product (L x B x H): 170.2 x 73.7 x 124.5 cm
Verpakking (L x B x H): N/A
Netto-/Brutogewicht: 88 kg / N/A
Max. gebruikersgewicht: 200 kg
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 6 |
| Artikelnummer leverancier | CR900LED |
| Breedte | 74.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display opties | Ventilatie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Garantie | Frame: levenslang, Onderdelen: 2 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 125.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 170.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 200 kg |
| Stroomvoorziening | Zelfgenererend |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 14.00 kg |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |