Schwinn 570R Ligfiets + Ride social
- 40402
- Merk: Schwinn
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 29 |
| Artikelnummer leverancier | 100531 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 69.00 cm |
Omschrijving
De Schwinn 570R is een gloednieuwe ligfiets waarmee u keus heeft uit tientallen programma's.
Verander het fietsen nu in een dynamische ervaring door uw hometrainer via bluetooth te verbinden met Ridesocial.
Door middel van voor geprogrammeerde workouts op basis van interval, challenges, gewichtscontrole en hartslag zal de training nooit gaan vervelen.
Doordat de 570R ligfiets 2 LCD schermen gebruikt is alle trainingsdata nu makkelijk af te lezen.
Gebruik makend van een elektronische weerstand bied de 570R training over 25 verschillende weerstanden.
Combineer dit alles met een Schwinn hogesnelheid vliegwiel en je hebt met de 570R een uitstekend apparaat thuis voor soepele training.
29 apparte programma's is meer dan genoeg om flink gevarieerd te kunnen trainen, ervaar nu de 9 HRC hartslag gestuurde en 4 individueel instelbare trainingen. Wilt u weten wat uw huidig fitheidsniveau is, doe dan 1 van de 2 fitness testen. Door de contactsensoren in de hendels houd het apparaat nauwkeurig uw hartslag bij tijdens een van deze trainingen. Is het nog te licht? gebruik een van eenvoudig toegankelijke snelknoppen om zo snel de weerstand aan te passen.
Voor wanneer het nodig is het toestel te verplaatsen is er een hendel aan de achterkant van het toestel bevestigd, hiermee rijd u makkelijk de 570R rond.
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 29 |
| Artikelnummer leverancier | 100531 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 69.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 5.5 inch |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Weerstandsniveau |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 127.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 163.00 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximaal gebruikersgewicht | 135 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Ventilatie | Ja |
| Vliegwiel gewicht | 4.50 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |