Toorx BRX-9500 TFT Hometrainer professioneel ergometer
- 95786
- Merk: Toorx
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 43 |
| Artikelnummer leverancier | BRX-9500-TFT |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 22.00 cm |
Omschrijving
De Toorx BRX-9500 TFT Hometrainer professioneel ergometer is een professionele hometrainer die commercieel inzetbaar is.
Met een uitgebreid TFT scherm van maar liefst 10.1" groot en voorzien van touch screen is deze zeer gemakkelijk in gebruik.
Maak gebruik van vooraf geïnstalleerde apps als Chrome, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Netflix en nog veel meer.
Verband je calorieën en verbeter je conditie zonder dat je de tijd in de gaten hebt.
Toorx BRX-9500 TFT Hometrainer professioneel ergometer
Kenmerken:
- Inductie remsysteem met 32 verschillende weerstanden
- 10.1" Console TFT HD touch screen met vooraf ingestelde apps; Chrome, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Netflix, Spotify, Amazon Prime, Kinomap en Zwift
- Easy Fit systeem - verstel het stuur en het zadel tot op de millimeter nauwkeurig
- Voorzien van quick release knoppen voor efficiënt en comfortabel verstellen
- Lage instap voor eenvoudig op en af stappen
- Maximaal gebruikersgewicht: 180 kg
- Functies: snelheid, tijd, afstand, calorieën, hartslag, RPM, Mets en Wattage
- Programma's: Quick start, Target, 32 pre-set, 4 User, 3 HRC, Watt, Fitness test
- Ingebouwd Bluetooth systeem
- Stuur met meerdere grepen voor een ergonomische houding
- Hartslagmeting via contactsensoren en ingebouwde draadloze hartslagontvanger
- Trapas: extra groot
- Pedalen: ergonomisch voor meer comfort
- Netto gewicht: 68 kg
- Afmetingen opgebouwd: 220 x 610 x 1540 mm
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 43 |
| Artikelnummer leverancier | BRX-9500-TFT |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 22.00 cm |
| Compatibele apps | Kinomap, Zwift |
| Conditie | Nieuw model |
| Display formaat | 10.1 inch |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 4 |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel, Handsensoren |
| Hoogte | 154.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Zwart |
| Lengte | 61.00 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximaal gebruikersgewicht | 180 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | TFT |
| Ventilatie | Nee |
| Vliegwiel gewicht | 16.00 kg |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Computergestuurd |