Schwinn Airdyne AD8 HIIT hometrainer
- 29118
- Merk: Schwinn
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 9 |
| Artikelnummer leverancier | SCB0002-OS |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 50.00 cm |
Omschrijving
Ga nu voor een persoonlijk record met de Airdyne AD8 trainer.
Het innovatieve concept van Schwinnn is nu wereldwijd doorgebroken, ook in Nederland en België verkrijgbaar.
Met dit professionele apparaat is fit worden nog nooit zo makkelijk geweest.
Dit apparaat is op meerder vlakken inzetbaar, herstellend van een blessure of gewoon lekker hard sporten?
Alles is mogelijk met de Airdyne AD8.
Let op; Product is tijdelijk uitverkocht en komt beschikbaar in week 52!
De AD8 is voorzien van een goed afleesbaar modern LCD scherm, Interval programma's ( targets, hartslagindicators voor verbranding, aërobe en anaërobe workouts) hiernaast is draadloze hartslagmeting een van de opties. Kwalitatief een sterk apparaat, de AD8 is volledig professioneel te gebruiken. Gebouwd met de beste materialen is het een duurzaam apparaat wat thuishoort bij elke fanatieke sporter.
Het progressieve weerstand systeem zorgt voor een onbeperkt aantal weerstanden, de Ergonomisch gevormde handgrepen zorgen door de veelvoud aan handposities voor veel variatie in uitvoering. Het zadel is horizontaal en verticaal verstelbaar zodat de gebruiker een optimale houding kan aannemen tijdens zijn of haar training. Train nu makkelijk uw boven- of onderlichaam, door de traanplaat voetsteunen traint u nu ook makkelijk alleen uw bovenlichaam.
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 9 |
| Artikelnummer leverancier | SCB0002-OS |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 50.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd, Wattage |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 132.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 106.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 160 kg |
| Stroomvoorziening | Netstroom |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Weerstandsregeling | Handmatig |