Flow Fitness Turner hometrainer DHT500
- 40796
- Merk: Flow Fitness
Plus- & minpunten
-
Verstelbaar stuur met hartslagsensoren; Zadel op meerdere manieren verstelbaar
-
Geen iConsole en dus niet te koppelen met tablet of smartphone
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 3 |
| Artikelnummer leverancier | FFD19301 |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 51.00 cm |
Omschrijving
Voor alle mogelijke trainingsdoelen wijzen we u nu naar de Turner DHT500, of het nu afvallen of op conditie blijven is.
Deze robuuste hometrainer bied u alle mogelijkheden.
Zo beschikt dit apparaat over 3 programma's waarmee gevarieerd getraind kan worden, de 8 verschillende weerstandsniveau's kunt u naar behoefte aanpassen.
Kies nu voor zekerheid met dit allround apparaat waarmee u zeer intensief kunt trainen en uw trainingsdoel in een mum van tijd kunt behalen.
De lage instap van de DHT500 zorgt ervoor dat de hometrainer zeer toegankelijk is voor alle sporters. De beste hometrainer uit deze prijsklasse is nu nog beter geworden. Meet nu uw hartslag met verschillende handsensoren. Door middel van een LED display kunt u nu uw trainingswaarden zoals afstand, snelheid en hartslag makkelijk aflezen.
Garantievoorwaarden:
| Garantie | Thuisgebruik |
| Onderdelen | 3 jaar |
| Voorrijkosten & arbeidsloon | 2 jaar |
| Frame | 10 jaar |
| Motor | 10 jaar |
| Maximaal gebruik | 10 uur per week |
Vandaag besteld, dinsdag in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512), of [email protected]) vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 3 |
| Artikelnummer leverancier | FFD19301 |
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 51.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Snelheid, Tijd |
| Ergometer | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gebruikers programma's | 0 |
| Hartslagmeting | Handsensoren |
| Hoogte | 134.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Lengte | 87.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 120 kg |
| Stroomvoorziening | Batterijen |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LED |
| Vliegwiel gewicht | 10.00 kg |
| Weerstandsregeling | Handmatig |