Hammer Strength HD Air Bike
- 76758
- Merk: Hammer Strength
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 7 |
| Artikelnummer leverancier | PT-AB-01 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 62.00 cm |
Omschrijving
De Hammer Strength HD Air Bike is een zeer duurzame prestatietrainer.
Deze air bike kan gebruikt worden voor High Intensity Interval Training (HIIT), herstel, blessurepreventie en warming-up.
Ook leverbaar met multi-grip handvatten en een instelbare AirGuard.
De AirGuard is in meerdere verschillende posities in te stellen, dit stelt atleten in staat gemakkelijk de richting van de luchtstroom te wijzigen.
Zoals u gewend bent van Hammer Strength, biedt de HD Air Bike dezelfde duurzaamheid.
Getest op het overtreffen van de prestaties die mensen kennen en verwachten van Hammer Strength.
AirGuard:
AirGuard gemakkelijk instelbaar om richting luchtstroom te wijzigen.
LCD Console met prestatiemetingen:
Metingen bekijken zoals tijd, afstand, snelheid, ritme, RPM, calorieën en hartslag.
Multi-grip handvatten:
Dankzij een comfortabele en ergonomische grip geschikt voor een breed scala aan atleten.
Riemaandrijvingssysteem:
Hoogpresterend riemaandrijvingssysteem voor soepele beweging en grotere
duurzaamheid.
Verstelbaar zitje:
Dankzij instelbare zithoogte en voor/achter positie voor optimaal comfort en prestatie geschikt
voor een breed scala aan atleten.
Wieltjes voor eenvoudig transport:
Extra grote wielen zorgen voor snelle en gemakkelijke mobiliteit.
Kenmerken:
- Connectiviteit: Polair/analoog
- Console: LCD
- Framekleur: High Wear Charcoal Grey
- Trainingsprogramma’s: Interval 20-10, Interval 10-20, Interval aangepast, Doeltijd, Calorieën, Afstand, Hartslag
- Trainingswaarden: Tijd, afstand, snelheid, RPM, watts, calorieën, hartslag
- Voeding console: Twee D-Cell-batterijen
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Aantal programma's | 7 |
| Artikelnummer leverancier | PT-AB-01 |
| Bidonhouder | Ja |
| Breedte | 62.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, Snelheid, Tijd |
| Garantie | 3 jaar bij thuisgebruik en 1 jaar bij professioneel gebruik |
| Gebruik | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 138.00 cm |
| Instap hoogte | Hoge instap |
| Lengte | 105.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 160 kg |
| Transportwielen | Ja |
| Type display | LCD |
| Waterpas afstelbaar | Ja |
| Zitting | Afneembare zitting |