Hammer Leg press for Autark 5.0 / 7.0
- 102358
- Merk: Hammer
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 3662 |
|---|---|
| Breedte | 112.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Omschrijving
Maak je training met de Hammer Leg press for Autark 5.0 / 7.0 nog intensiever met deze bijpassende leg press.
Dit aanvullende module kan aan beide zijden van de betreffende krachtstations worden gemonteerd.
De hoogwaardige zitting is individueel verstelbaar in 12 standen, zodat je de perfecte positie voor jouw lichaamslengte kunt vinden.
De extra brede voetplaat van 52 x 42 cm is ideaal voor veelzijdige beentrainingen en perfect voor kuitoefeningen.
De ergonomische bewegingsvolgorde is rugvriendelijk en richt zich doelgericht op de beenspieren.
De leg press voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen dankzij hoogwaardige kabels en kogellagers. Dit geldt ook voor de rug- en zittingkussens, die extra verstevigd zijn. Het doordachte ontwerp maakt een snelle gewichtsaanpassing mogelijk, zelfs tijdens het zitten. De twee handgrepen bieden een perfecte grip, zelfs bij intensieve trainingsbelastingen, en de handgreep op de voetplaat zorgt ervoor dat je gemakkelijk kunt op- en afstappen.
Eigenschappen:
-Uitbreidingsmodule voor intensieve beentraining
-Compatibel met Autark 5.0 en 7.0
-Zitting verstelbaar in 12 standen
-Grote voetplaat: 52 x 42 cm
-Maximale weerstand: 145 kg (met extra gewichten)
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 3662 |
|---|---|
| Breedte | 112.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Semi-Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
| Gewicht | 145.00 kg |
| Hoogte | 87.00 cm |
| Lengte | 190.00 cm |
| Oefeningen | Legpress |
| Spiergroep | Benen |
| Uitvoering | Legpress, Single Stations |