Hammer krachtstation California XP
- 13131
- Merk: Hammer
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 9067 |
|---|---|
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 111.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
Omschrijving
Het nieuwe Hammer krachstation California XP (H9067) met 60 kilogram aan schijven. Een ideaal krachtstation voor de beginnende sporter.
Krachtstation met 60 kg. aan schijven.
Specificaties:
- butterfly tot 100 kg
- gratis 60 kg aan gewichten (4x10 kg , 4x5 kg)
- Duurzaam rugkussen (50 mm) met lordose support
- 50 x 50 mm stalen constructie met krasvrije poeder coating
- Grote curl pult 60 x 40cm, comfortabel kussen van 50 mm dik, 6 x in de hoogte verstelbaar
- Metalen grondplaat voor staande curl oefeningen
- Latissimus en triceps bar
- Chromen geleiders voor een vloeiende beweging
Oefeningen:
- Butterfly
- Bench press
- Latissimus pull
- Leg curl
- Arm curl, etc.
Maximaal te gebruiken gewicht to ca. 100 kg
Afmetingen opgebouwd: 189 x 111 x 201 cm
Levering binnen 2-4 werkdag(en)
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Artikelnummer leverancier | 9067 |
|---|---|
| Bidonhouder | Nee |
| Breedte | 111.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Garantie | 2 jaar |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 118.00 kg |
| Hoogte | 201.00 cm |
| Lengte | 189.00 cm |
| Uitvoering | Multi gym |