Fluid Rower Viking 3 V roeitrainer
- 63071
- Merk: Fluid Rower
Plus- & minpunten
-
Ergonomische handgreep; Gebruikt rechtop minder dan een halve m2 ruimte; Inclusief gratis levering en installatie
-
ook op een verdieping of in de kelder; Manuele weerstandverstelling op de tank; Uitgebreide trainingscomputer; Vloeiende en natuurlijke weerstand zonder "dood" moment; Weinig onderhoud
-
Hartslagontvanger niet standaard inbegrepen
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22FVK3V0ST |
| Breedte | 54.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Houten constructie |
Omschrijving
De First Degree Viking 3 V roeitrainer is gemaakt van duurzaam, met de hand afgewerkt en dubbel gelakt Amerikaans essenhout, voor een leven lang plezier.
De roeier is gemaakt rond een frame van drukgevormd laminaat voor ongeëvenaarde kracht en duurzaamheid en beschikt over het gepatenteerde AR (Adjustable Resistance) systeem.
De nieuwe Plus modellen bouwen 15% meer weerstand op dan de oude rowers en beschikken over een Multi-level console met USB aansluiting.
Op de tank kan de weerstand versteld worden met een keuze uit vier niveau's.
Op deze watergeremde roeitrainer krijgt u 2 jaar on site garantie en zelfs 5 jaar garantie op de tank.
De roeitrainer is voorzien van bluetooth auto-adjust technologie die de geselecteerde tankweerstand correspondeert met de monitor van de console.
Alle gegevens die nodig zijn worden aangeleverd door de roeitrainer om uw voortgang nauwkeurig bij te houden.
Om uw trainigen volledig te analyseren kunt u uw smartphone via bluetooth verbinden en gebruik maken van de First Degree app.
Nieuw waaierontwerp onderscheidt deze First Degree roeitrainer tank van alle andere in de markt. De precies uitgelijnde bovenste tankwand voorkomt dat er water uit kan wanneer deze te vol is of in verticale positie staat bij het opbergen. De supersterke bandaandrijving geeft een soepel en schokvrij roeigevoel, alleen de weerstand van het water is merkbaar. Prachtig design, het geluid van bewegend water, een bijzonder effectief trainingsapparaat. Elegantie en kracht ineen, een streling voor de zintuigen die past in elke omgeving. De sticker met bijbehorend type is nog niet op de roeier geplaatst, waardoor u zelf de keuze kan maken om deze al dan niet op de roeier te plakken.
Eigenschappen:
- 15% meer weerstand t.o.v. de vorige modellen
- Praktisch geen onderhoud nodig
- Duurzame aandrijfriem die stil en soepel is
- Zorgt voor de best mogelijke "low impact" training voor het gehele lichaam
- De best mogelijke imitatie van het roeien op water voor alle zintuigen: geluid en beeld van bewegend water en consistente weerstand tijdens het roeien
- Stevige constructie voor gebruik in iedere omstandigheid
- Harde polycarbonaat watertank met stalen rotor en gele bladen
- Slimme voet ondersteuning geeft uw voeten optimale bewegingsvrijheid
- 2 jaar all in garantie, 5 jaar garantie op de tank
Vandaag besteld, dinsdag in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22FVK3V0ST |
| Breedte | 54.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Houten constructie |
| Display opties | Bluetooth connectie, USB connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar all in, 5 jaar op de tank |
| Gebruik | Thuisgebruik |
| Gewicht | 28.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 52.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Hout kleur |
| Lengte | 213.00 cm |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Transportwielen | Ja |
| Weerstandsregeling | Handmatig |