Fluid Rower Apollo Pro XL roeitrainer
- 39257
- Merk: Fluid Rower
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22FAPPX000 |
| Breedte | 54.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Hybrid constructie |
Omschrijving
De Fluid Rower Apollo Pro XL roeitrainer beschikt over een hybride constructie: het stale frame is naadloos geïntegreerd met hoogwaardig, handgelakt en etisch geproduceerd Amerikaans essenhout.
Dit zorgt voor een krachtige constructie en een prachtige synthese tussen twee materialen die complementair aan elkaar zijn.
Deze professionele Apollo waterroeier is gemaakt van dikker en zwaarder hout, wat resulteert in een stevigere constructie voor intensief gebruik.
Technisch heeft deze roeier ook een optimalisatie ondergaan en is uitgevoerd met sterkere, duurzame lagers; alles voor de professionele omgeving!
Uitgevoerd met een ergonomisch handvat voor een verbeterde houding en beweging.
De nieuwe Pro XL modellen bouwen 65% meer weerstand op dan de oude rowers en beschikken over een Bluetooth console, voor integratie met roei en fitness apps, met Smart Device.
Op de tank kan de weerstand versteld worden met een keuze uit tien niveau's. Dankzij Auto-Level Change wijzigt de ingebouwde potentiometer het level dat weergegeven wordt op het console om automatisch het level te matchen dat geselecteerd is op de tank. Op deze watergeremde roeitrainer krijgt u 2 jaar on site garantie en zelfs 5 jaar garantie op de tank.
Nieuw waaierontwerp onderscheidt deze First Degree roeitrainer tank van alle andere in de markt en de precies uitgelijnde bovenste tankwand om te voorkomen dat er water uit kan wanneer deze te vol is of in verticale positie staat bij het opbergen. De supersterke bandaandrijving geeft een soepel en schokvrij roeigevoel, alleen de weerstand van het water is merkbaar. Prachtig design, het geluid van bewegend water, een bijzonder effectief trainingsapparaat. Elegantie en kracht ineen, een streling voor de zintuigen die past in elke omgeving. De sticker met bijbehorend type is nog niet op de roeier geplaatst, waardoor u zelf de keuze kan maken om deze al dan niet op de roeier te plakken.
Eigenschappen:
- 65% meer weerstand t.o.v. de vorige modellen
- Praktisch geen onderhoud nodig
- Duurzame aandrijfriem die stil en soepel is
- Zorgt voor de best mogelijke "low impact" training voor het gehele lichaam
- De best mogelijke imitatie van het roeien op water voor alle zintuigen: geluid en beeld van bewegend water en consistente weerstand tijdens het roeien
- Stevige constructie voor gebruik in iedere omstandigheid
- Harde polycarbonaat watertank met stalen rotor en gele bladen
- Slimme voet ondersteuning geeft uw voeten optimale bewegingsvrijheid
- 2 jaar all in garantie, 5 jaar garantie op de tank
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Persoonlijk advies van onze fitnessspecialisten
Heb je een vraag over het verschil tussen fitness toestellen, de levering of iets anders? Onze fitnessspecialisten helpen je graag verder.
Tel: +32(0)78 484 512
E-mail: [email protected]
Contact opnemen kan ook via onze contactpagina.
Kom naar onze winkel voor persoonlijk advies
Wil je dit product eerst bekijken of uitproberen? Kom dan naar onze winkel in Volkel (Brabantstraat 16, 5408 PS, Noord-Brabant), Nederland.
Tip: informeer, (+32(0)78 484 512) of [email protected]), vooraf even of we dit product op voorraad hebben in de winkel.
Alles over levertijd, installatie, verzending en ruilen
Vragen over bezorging, levertijd, installatie of retourneren? We zetten het duidelijk voor je op een rij.
- Bezorgen & levertijden (Gratis vanaf € 50,-)
- Installatie
- Retourneren & ruilen (30 dagen bedenktijd)
Wij doen gegarandeerd een betere aanbieding
Heb je dit product elders goedkoper gezien? Wij doen je graag een beter aanbod. Vul ons beste prijs garantie formulier in, dan nemen we snel contact met je op.
Aanmelden
Specificaties
| Aandrijfsysteem | Poly-V riemsnaar |
|---|---|
| Artikelnummer leverancier | 22FAPPX000 |
| Breedte | 54.00 cm |
| Conditie | Nieuw model |
| Constructie | Hybrid constructie |
| Display opties | Bluetooth connectie |
| Display weergave | Afstand, Calorieën, Hartslag, RPM (toerental), Tijd, Wattage |
| Garantie | 2 jaar all in, 5 jaar op de tank |
| Gebruik | Professioneel gebruik |
| Gewicht | 30.00 kg |
| Hartslagmeting | Draadloze borstband is optioneel |
| Hoogte | 65.00 cm |
| Instap hoogte | Lage instap |
| Kleur specifcatie | Hout kleur |
| Lengte | 213.00 cm |
| Transportwielen | Ja |
| Weerstandsregeling | Handmatig |